Charlie: Všetky psíčky idú do neba

• Česko Charlie: Všichni pejskové jdou do nebe (viac)

Charlie není pes jako všichni ostatní. Dal by se přirovnat k Nicku Marshallovi z Po čem ženy touží, prostě pouliční vůdce, miláček fenek, nekonečný frajírek a bonviván. No a pak jednoho dne je konec a Charlie umře. A aby nemusel jít do nebe, kde je to pro takovéhle týpky vážně děsivá nuda, přijme Satanovu nabídku a zaprodá mu svou duši. Za ni dostane výměnou druhý život na Zemi a hodinky, které musí stále tikat, jinak propadne navždy peklu. To je ale Charliemu upřímně jedno, protože může zůstat a dál si užívat "života". Jenže... (monolog)

blackrain

Jezevčík ve vestičce a v kšiltovce je i můj oblíbený. On se prakticky staral o veškerou legraci a byl Charlieho parťák v dobrém i zlém. Čím to je, že mě tyto klasické animáky dokážou vždycky dohnat k slzám? Asi v nich vidím něco mnohem hlubšího. Původně jsem si myslela, že za tímto filmem stojí Walt Disney, takže jsem kvality přičítala právě jemu. ()

Krissty

Moc milá pohádka, která víceméně splnila má očekávání. Především bych vyzdvihla nádherné animace, těm žádná dnešní 3Dčka nesahají ani po kotníky :) Příběh o pravém přátelství a obětování se pro druhého je dojemný a krásný, stejně tak závěr, který už byl jen taková třešnička na dortu. Jediné minus jsou možná ty songy, ze kterých mi v paměti neuvízl ani jeden, což je škoda.. Ale jinak je to úžasná pohádka :) ()

BlackAngels

Pohádka, která má v mém srdci již od malinka první místo. Neodpustím si uronit slzu, když se Charlie příjde rozloučit za svým pískletem... Dokonce i teď mi to dere do očí slzy. Krásnou atmosféru pohádce dodávají i písničky z čumáčků huňatých kuliček. A když si hladová štěňátka zpívají jak je krásný se rozdělit... musím se usmívat a být celá rozněžnělá :-) ()

Gardenboy

Dodnes sa pamätám ako to na mňa strašne silno zapôsobilo. Predstava, že v nebi je tak krásne...no neviem, ale z tejto ropzprávky som sa spamätával dlho, ešte niekoľko dní som chodil ako v opare, akoby som bol v inom svete. Nádherné piesne, nádherný príbeh a akási zvláštna prekrásna atmosféra k tomu, ktorú môžu väčšina animákov závidieť. ()

Morloth

Film jsem jako dítě neznal, tudíž jsem nebyl při jeho sledování svazován nostalgií. Okolnostmi jsem byl přinucen sledovat tento film dabovaný a na klasické VHSce. V tu ránu mi bylo jasné, co mi bude vadit. A světe div se, ono mi to opravdu vadilo. Český dabing byl totiž dosti nezdařený (škoda, že jsem nemohl slyšet originál, možná bych mluvil jinak), ze všeho nejhorší však byly překlady písní. Tak to by byl zvuk, či spíše mluvené slovo. Jenže Charlie mne nezaujal ani svou animací, tak trochu vykrádačka Disneyho. Ani příběhem, na kterém jsem jel jak na tripu a hlavu ni patu nenalezl. Navíc hlavní hrdina byl nepříjemný floutek, který mne neuhranul, když pak umřel (podruhé) a blížil se konec filmu, celkem jsem si oddechl. ()