Epizódy(34)
-
Frohe Weihnacht (E01)
-
Das Lehmkind (E02)
-
Wackelkontakt (E03)
-
Die Knochenjagd (E04)
-
Ein Hundeleben (E05)
-
Gummibärchen (E06)
-
Nix zu lachen (E07)
-
Die Zauberkinder (E08)
-
A wie Adoption (E09)
-
Stadtgeflüster (E10)
-
Die Tarnkappe (E11)
-
Die Erbtante (E12)
-
Ähnlichkeiten (E13)
-
Cacaracca (E14)
-
Der Kraftprotz (E15)
-
Abgeschleppt (E16)
-
Die Zeitpille (E17)
-
Schweigen ist Gold (E18)
-
Mein Name ist Lehmann (E19)
-
Der Rekordversuch (E20)
-
Ein Trauerfall (E21)
-
Blechschaden (E22)
-
Der Grenzfall (E23)
-
Der Ja-Sager (E24)
-
Das Leihkind (E25)
-
Voll getroffen (E26)
-
Wettfieber (E27)
-
Tierische Ferien (E28)
-
Der Hauptgewinn (E29)
-
Der Geist in der Flasche (E30)
Hrajú
Wolfgang Gruner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Michael Schönborn
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Anouschka Renzi
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Protiúder (1990) (seriál)
Santiago Ziesmer
Španielsko
Najlepšie seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Mia a já (2011) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Lisa Riecken
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Jan Andres
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ilona Schulz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Alexander Herzog
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Winfried Glatzeder
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Erika Skrotzki
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Bodo Wolf
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Dráčik Tabaluga (1997) (seriál)
Thomas Schiestl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Barbara Czerwinski
Najlepšie seriály:
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Sebastian Müller
Najlepšie seriály:
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Thomas Kylau
Litva
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Nora Jensen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Steven Bennett
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)