Ed, Edd a Eddy sú traja chalani a nerozluční kamaráti. Ed je vysoký, silný, ale hlúpy, Edd (a.k.a. Double D) je naopak múdry a neustále nosí čiapku a Eddy je síce malý, ale zato veľmi prefíkaný a zo všetkého sa snaží vyťažiť peniaze. Spolu prežívajú na predmestí, kde očividne nežijú žiadny dospelí, iba ďalšie deti v ich veku. A tie im život rozhodne nespríjemňujú. Či už ide o vypočítavú mladšiu sestru Eda, Sarah, cool Kevina, alebo nebodaj Kanker sisters, ktoré si ich chcú neustále zobrať za manželov. Na problémy tu netreba nikdy dlho čakať. (pivo)

Melies

5 / 10 Zvláštny animák... Energickosť a nespútanosť je cítiť na každom políčku, no tu nehrá celkovému hodnoteniu do kariet tak, ako to bolo napríklad v prípade celovečeráku Spongeboba - v tomto prípade je skôr dôvodom, prečo vás už po piatich minútach sledovania navštívi pani Migréna a skočí s vami na kus reči... Odporúčam sledovať len skúseným demoličným pracantom, či učiteľom na základných školách, čo sú ľudia, ktorí sú na buchot, škrekot, piskot, kvílenie, krik a všeobecný zmätok zvyknutí. Pre nás ostatných je to zahrávanie sa s vlasntým duševným zdravím. ()

Dragoni

Tři největší a nejošklivější držky amerického animovaného seriálu. Jeden z tech animáku, který je tak absurdně dementní až je celkem zábavný. 25% ()

Marek1991

V tých rokoch som mal dvoch veľmi dobrých kamarátov a spolu sme tvorili takú nerozlučnú trojku. Na toto si matne pamätám, ale bola to totálna kravina a nevedel som si to stotožniť s nami, vnímal som to ako tuctovú vec, ale musím priznať, že na Cartoon Networku boli všetky veci aspoň trocha pozerateľné, aj keď toto patrilo medzi tie šialené nepodarky. ()

Mefistofelle

Seriál z dílen CN staví na situacích, které spolu prožívají tři děcka, každé úplně jiné. Jeden je tak trochu otravný hamoun, druhý uťápnutý chytrolín a třetí je sice silný, ale poněkud přitroublý. Vše se odehrává na menším městě a vtipnými historkami to jen srší. ()

Xavi6

I když v angličtině, ale i tak jsem se jako malý u toho strašně bavil. Prostě tato trojice nikdy nezestárne, hlavně Edd, který má celou dobu svou čepičku a vůbec nevíme co má pod ní. :( :D ()

Zalost

Seriál o partě tří kamarádů - jeden se snaží pomocí komplikovaných podfuků dostat peníze od dětí v sousedství, druhý je přehnaně čistotný génius, a jak už to tak bývá, třetí je silný ve svalech, ale slabý v šedé kůře mozkové. Tenhle seriál staví na naprosto bizarních situacích, do kterých se tito tři smolaři dokážou dostat až se zarážející pravidelností. Kvalita jejich příhod je solidně nadprůměrná, ale to, co v tomto případě vystřeluje kvalitu do výšin, jsou naprosto kouzelně prosté a zcestné komentáře nejhloupějšího ze tří přátel, Eda. Tomu všemu napomáhá naprosto perfektně zvládnutý výběr dabérů, mezi nimiž vyčnívá právě opět ten pro Edovu postavu. ()

BLADER

Klasika, nemám jednoducho iný výraz pre to, akoby som tento seriál opísal. Veľmi kvalitný, absurdný humor, ktorý si ma získaval aj vtedy, keď som hociktorú epizódu videl aj viackrát. ()

R4D0

Ja dám už trošku pomenej percent,možno keby tento serial bežal v českom jazyku tak by som si ho obúbil viac preto dám len 2* ()