Dragon Ball Z Special: Tatta hitori no saišú kessen – Freezer ni idonda Z senši Son Gokú no čiči

(TV film)
  • Japonsko DRAGON BALL Z スペシャル たったひとりの最終決戦~フリーザに挑んだZ戦士孫悟空の父~ (viac)

Gokův otec Bardock, který se svou jednotkou dobyl další planetu, nedobrovolně získává novou schopnost - vidět budoucnost svého lidu. Bardock vidí zničení planety Vegeta Freezovou rukou. Snaží se všechny varovat, ale nikdo mu nevěří, zoufalý Bardock se tak sám postaví mocnému Freezovi v boji na život a na smrt. (Roby)

blondboss

Tento televízny špeciálny prequel diel z dielne Dragon Ball série je ozaj vskutku prekvapujúco režijne veľmi dobre zvládnutý. Môžme sa dozvedieť čo-to o Gokuovom otcovi a aj o tom, ako sa Goku dostal na planétu Zem, čo trošku objasní samotnú podstatu tejto série. Paradoxne tento televízny diel mi dal viac ako samotné filmy. Klobúk dole. 70 % ()

Roby

Gokův otec, Bardock, při svém posledním suboji "obdrží" novou schopnost a to je vidět budoucnost svého lidu. Bardock už nadále nemůže ignorovat svou novou schopnost ve kterých vidí zkázu svého lidu, kterou jim Freeza připraví. Nakonec je Bardock jedinný kdo povstane a postaví se proti Freezovi. ()