Reklama

Reklama

Policajné oddelenie

(seriál)
  • Taliansko Distretto di polizia
všetky plagáty
Akčný / Krimi / Komédia / Dráma
Taliansko, 2000, 286x45 min

Hrajú:

Ricky Memphis, Simone Colombari, Isabella Ferrari, Chiara Mastalli, Francesca Inaudi, Flavio Parenti, Joanna Moskwa, Michele Riondino, Giorgio Colangeli, Flavio Insinna, Rosanna Banfi (viac)
(ďalšie profesie)

Obsahy(1)

Jej minulosť jej nedá spávať. Ešte prd niekoľkými rokmi na Sicílii bola svedkom vraždy svojho muža. Inšpektoria Giovanna Scalise obetovala boju s mafiou takmer celý svoj život. Zaplatila však príliš vysokú daň. Teraz, na predmestí Ríma sa pokúša opäť nájsť šťastie. Rešpektuhodná a tvrdá žena sa ujíma veliteľstva na policajnom okrsku, kde nachádza svoj druhý domov. Bežná práca, bežné problémy, bežný život. To je presne to, čo hľadala. Jej znovunájdené šťastie však nemôže trvať večne, pretože mafia sa nikdy nevzdáva a aj teraz musí Giovanna opätovne čeliť vyhrážkam. Avšak tí, čo sa ju pokúšajú zabiť netušia, že za Giovannou stojí celý okrsok, ktorý sa tak ľahko nevzdáva. Konečné zúčtovanie je iba otázkou času... (STV)

(viac)

Recenzie (1)

evulienka3 

všetky recenzie užívateľa

Taliani robia tie kriminálky proste inak. Rodina u nich zohráva veľkú úlohu v spoločnosti, sociálnom systéme... teda vlastne všade. Netreba sa potom čudovať, ak sa tento štýl vnímania rodiny odráža aj na ich filmovej a seriálovej tvorbe. Z môjho pohľadu veľmi príjemné oživenie v dlhom rade šablónovitých kriminálok. Takže v krátkosti: u mňa dobré. ()

Reklama

Reklama