...A je to! - Season 1 (1979) (séria)

Stěhování (S01E10)

(epizóda)
všetky plagáty
Animovaný / Komédia / Rodinný
Československo, 1982, 9 min

Pat a Mat stěhují věci z bytu na chatu. Chtějí je odvézt naráz a to je vzhledem k jejich množství a jejich malému vozidlu typu veterán dosti obtížné. Jako jediná možná kombinace vyskládání nábytku se nakonec ukáže ta, kdy je velká truhla umístěna před čelním sklem. Oba dva situaci jistí vyhlížením, ale to, že k volantu mají přístup oba, vede k bouračce hned na první křižovatce. Všechny možné další zlepšováky a řešení vedou ve finální destrukci veškerých stěhovaných věcí i samotného auta. (J.Connor)

punk_zero

Teraz neviem kto je väčší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže po čase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

BlackMount

Pat a Mat se stěhují a do puntíku naplňují přísloví o tom, že to už je lepší vyhořet. Co tihle šikulové nevymyslí, aby poskládali všechny věci do auta a nemuseli jezdit nadvakrát, se jen tak nevidí. Výroba provizorního vozíku byla naprosto úchvatná stejně jako náprava škody, kterou způsobili na veřejném majetku. Díl je přímo napěchovaný skvělými nápady. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +zase nové prostředí, spoustu geniálních nápadů -ta hudba na tu harmoniku je jakási rozvrzaná/// Tahle dvojka, to je fakt někdy úlet. Nikdy bych nevěřil jak neuvěřitelně se dá stěhovat nábytek. Na konci jsem nevěřicně kroutil hlavou./// Celkem 91%/// ()

MerlinPolcic

Najlepší diel z roku 1982 a 1 z najlepších o tejto nerozlúčnej dvojice. Najskôr nám predvedú nemotorné nakladanie a to len preto, aby sa nemuseli X-krát vracať. Potom komickú cestu na chatu počas ktorej vyrobia vozík z nábytku a kusu elektrického stĺpa. A nakoniec demoláciu hodnú na Oscara :))) 100% ()

fleker

mě se líbílo, ja pat hodil matovi na hlavu kýbl,a mat si dal ruce vbok, nasral se a zařval na něj, pate, ty seš ale čůrák a pat se kouknul kolmo vzhůru, zamyšleně si promnul bradu a povídá, to víš mate, každej nemůže bejt píča....já chápu to nadhodnocování malorážek...logika říká, že čím delší dobu film trvá, tím větší je šance že vás začne nudit..... chtělo by to dvouhodinovou hitparádu těhlech dvou, aby i strýček brajen zatopil v krbu...nebo jednoho dne..věřte tomu, se tu začnou objevovat jednovteřinová díla padající kaňky se zaslouženými děvet a devadesáti... ()

• Jedna z postav dá špatně hadici na vysavač, špína vyletí ven a ušpiní ho. Otře si pouze obličej a šaty nechává špinavé. V dalších záběrech jsou však šaty čisté. (Mr.Hudson)
  • Keď Mat nabúra s kabrioletom do stĺpu, svetlá na vozidle sa skrivia. V nasledujúcich záberoch sú však opäť rovno. (MerlinPolcic)