kwoky

Na téhle epizodě je toho opravdu hodně špatně. Čtvrt hodiny probíhá jakási seznamovačka s ženským týmem. Pak se několik minut mele pantem, prozkoumává a bojuje, načež si někteří začnou hrát na hrdinu, a to i přes to, že jeden člen je po smrti (to se přešlo zcela bez reakce - prostě je mrtvá, hm, blbý, jedeme dál). A až pak se začne něco dít. Tedy půlka dílu je zcela o ničem. V druhé půlce se konečně dozvíme, co že to ten Michael zase vyrobil za obludy a nějak se s nimi vypořádáme. Chvílemi to bylo i napínavé, ale většinu dílu jsem se nudil. Je bezvadný se rozdělit, aby nás mohly obludy zmasakrovat pěkně po jednom, že? A mít všesměrové lampičky, kterými oslepuji sám sebe a které mi v mlze k ničemu nepomůžou... Jak se kruci dostal Sheppard do studny? ()

Bakllazaan

Pátá sezóna na mě nějak začíná doléhat. Jsou ještě vůbec Wraiti nějaká hrozba, nebo proč pořád řeší takový sidequesty? Už ve čtvrté sezóně se Atlantis začala hodně dějově vyprazdňovat a zachraňovalo to jen pár dílů. V tomhle díle aspoň byla super drsná vojanda se žvejkačkou, tu bych potřeboval v každém dalším díle. ()