Důstojník Connor Callaghan je na dně. Vleklé rodinné spory ho dohnaly až k závislosti na prášcích, přestal být spolehlivý, jeho kariéra u policie končí. Přesto dostane druhou šanci. Musí chránit ambiciózní soudkyni Faith Mattisovou, zabývající se prohřešky v americké armádě. Už dlouho jí někdo vyhrožoval zabitím a nyní se chystá výhružky splnit. Kdosi vyhodí do vzduchu její kancelář. Soudkyně zprvu policistovu přítomnost odmítá, když jí ale Callaghan hned první večer zachrání život, vrhnou se společně do pátrání po tajemném atentátníkovi. Všechno nasvědčuje tomu, že série napadení úzce souvisí s případem, který soudkyně právě projednává a u něhož zmizel korunní svědek (oficiálny text distribútora)

Dubro

No anó, pozrieť sa to dá, ale len v prípade, že vypnete zvuk a cez obrazovku prehodíte koberec. Ak nemáte koberec, je mi vás ľúto. ()

Anderton

Po kombu Lost Highway a Deň nezávislosti sa nikto nemôže čudovať, že Billovi Pulmanovi totálne preplo, kto by sa z toho nezbláznil že... a nakrútil niečo ako Ignition, čiže béčko, kde mal hrať JCVD alebo Seagal. Lena Olin asi mala dojem, že ide o oscarový scenár, ale asi si pomýlila obálky so scenármi, sem sa totiž absolútne nehodí, ale aspoň spĺňa kritérium sexy milfky. WTF je ale vlastne úplne všetko. Od príbehu, cez spomínaných hercov a ich rozvíjajúci sa milostný pomer, až po kvázi retro poškrabaný obraz, kde absolútne nechápem, o čo tvorcom išlo. Pozrieť sa to dá, pretože to má slušné tempo a ono aj ten wtf faktor predstavuje istý typ zábavy. ()

Acrobat odpad!

Film ma schopnost aby nenudil uz na zaciatku. Lenze pokial namet je silny a badatelny aj v inych tazkotonaznych filmoch o zasranej armade, zrade, smrti, tak scenar ho nepreniesol na platno v udernom filme podporeny sympatickou dvojicou. Tragicky obaja predstavitelia nevladzu uhrat ani statie pred kamerou. Mnoho strategickych chyb kazi aj nepochopitelny vizual, ktory uz odpornejsi nemohol byt ( dojem negativu ci nejakeho stareho filmu). Becko je to ale dopozetatelne a nastastie bez velkeho modreho platna. Zmena hercov a stabu by vsak z filmu spravila pamatatelnejsi film. ( videne 17.02.2020, filmplus archiv) ()

Wacoslav1

Náhodou mě to nijak nepohoršilo. Pohodový konspirační akční béčko, kde sice uznávám, že logika místy kapku hapruje a přes jisté překombinovanosti se dostaneme až k očekávané pointě, takže na prdel si z toho nesednu a nebudu tvrdit, že něco takového tu ještě nebylo, ale je to poctivé řemeslo, co si na nic nehraje a souhra a hlášky mezi ústřední dvojicí mě opravdu bavily, takže proč se hned čertit. Pořád je to z doby kdy se na podobná čistokrevná béčka ještě dalo v pohodě koukat, což už se dneska až na pár výjimek prohlásit nedá.50% ()