Dvanáctimílová cesta

(TV film)
  • Česko Venkovský ráj č. 12 (viac)

Rozvedená matka žije s šestnáctiletou Dulcií ve velkoměstě, ale s dcerou má jen samé problémy, proto ji na letní prázdniny pošle ke svému otci na venkov. Tam Dulcie potkává otcovu novou přítelkyni s dcerou Roxie. Z problémové Dulcie se postupem času stává bezproblémové děvče, které pozná co znamená opravdové kamarádství, láska a strach o milovanou osobu. (fujarik)

Greg25

Svým způsobem nemůžu uvěřit, že jsem tenhle farmářský snímek o nápravě neposlušné adolescentky dokázala dokoukat do konce. Je to toiž strašná nuda. Nejde o to, že je to jedno velké klišé, s happy endem u krav a záchráněném teleti, je to hlavně strašně nezáživné, enormně nezáživné. Mužská část publika má možnost ocenit vnady Maggie Grace, ale já nejsem mužská část publika, čili 30%. ()

hellstruck

Vydařené televizní drama o vzdorující Maggie Grace, která udělá všechno proto, aby naštvala svou matku. Poslední kapka je, když se nechá tetovat (já být matkou,takovou vědu z jedné kérky teda nedělám,ale..),to pak přestává všechna sranda a mladá rebelka musí jet ke svému otci na farmu a snášet tam jeho novou rodinu. Možná se v její postavě párkrát zhlédnete,na puberťákovi nenávidícím celý svět není nic originálního a takové chvíle za sebou máme asi tak trochu všichni. Je to tuctový film, ale mně se líbil, obzvlášť Dulciina proměna na farmě. ()

terunka003

Hezké, nenáročné a uklidňující × sladké, rychlé zvraty dějů a americké. Začátek děje a problémy s dcerou je jasná ukázka americké výchovy. A takto zkažená mládež se má převychovat na venkově. A ze dne na den se ze špatné dcery najednou stává dcera poslušná, která chce zůstat na venkově u svého otce. Nebudu ani rozebírat vztah mezi otcovo novou partnerkou a mezi otcem a bývalou manželkou - je vidět, že stará láska nerezaví. Závěrečná scéna s narozeným telátkem byla trapně krásná. Dle hodnocení kolegů je zjevné, že se film moc nelíbil. Mně tento snímek nevadil, nic mi nedal, nic mi nevzal, a byl příjemný a optimistický. A přírodu tam mají vážně krásnou. ()