Dean McConnell se svou novou snoubenkou uspořádá pro své děti prohlídku moderní budovy ministerstva financí USA. Chtějí při této příležitosti dětem oznámit, že se budou brát. Při prohlídce však Dean zahlédne svého bývalého kolegu Quentina, který z ničeho nic začne střílet. Dean je překvapen, ale za chvíli již zná ten pravý důvod. V budově došlo k přepadení státního trezoru a loupeži kovových rytých matric. Tohle střílení je jen záminka k vyvolání chaosu. Začíná divoká přestřelka, ale katastrofa je teprve na začátku (oficiálny text distribútora)

Lacike

To že je to vykrádačka slávnejších predobrazov mi nevadí, ale že je to nekvalitná vykrádačka je problém. Akčné scény sú úplne fádne. Sem tam tam po sebe nudne strieľajú a to je všetko. O chlp lepšie vyzerajú scény s ohňom pred ktorým sa snažia postavy uniknúť. Ale stále žiadna sláva. Aspoň že film neobsahuje zábery z iných filmov. Snáď, žiadne som si nevšimol. Na to, že je to videobéčko aké v tej dobe už Roberts točil jak na bežiacom páse, tak ma potešilo, že tu hrá kladného hrdinu a za záporáka je Prochnow. Za charizmatického Robertsa dám aspoň 1 hviezdičku. Predsalen odvtedy natočil aj oveľa horšie filmy. 2/10. ()

5150

Solidní akční béčko, dějem někde mezi SMRTONOSNOU PASTÍ a SKLENĚNÝM PEKLEM. Chatrný scénář zachraňují celkem slušné speciální efekty a několik dobrých hlášek. ()

Wacoslav1 odpad!

Vykrast smrtonosnou past a skleneny peklo a dat to do jednoho filmu? proc ne vysledek stoji za to s tradicne ultratrapnym Ericem Robertsem vysledek ani jiny byt nemohl ale kdyby to aspon pobavilo presne takovy filmy mam rad ale tohle je jenom zhovadilost na entou nejlepsi je kdyz se terorista rozbehne proti Robertsovi ten mu uhne a borec vyskoci z okna a rozplacne se na chodniku to sem nevedel jestli se smat brecet nebo si skocit pro endiaron ()

Pohrobek odpad!

Hrozná zhovadilost kombinující Skleněné peklo, Smrtonosnou past a podprůměrné rodinné drama. Příšerný Eric Roberts, jenž se ocitne v rozpadávajícím se mrakodrapu, ohrožován nebezpečnou bandou v čele se svým někdejším přítelem, tu má s sebou takřka celou rodinku, bejvalkou počínaje, včetně syna, nynější přítelkyně, a její dcerou konče. Jako hlavní záporák chudák Jürgen Prochnow, který se už pěkných pár let potácí od odpadu k odpadu. Scénář neuvěřitelně dementní, divák se musí cítit neskutečně ponížen tím, že někdo chce, aby tohle bral. Režie neexistuje - pro Davida Warry-Smithe se jednalo o filmovou premiéru a zatím i derniéru, herci si dělají, co chtějí, a efekty jsou tu jenom k tomu, abychom si stále dokola říkali: to snad nemyslí vážně! Heč - a já to viděl na německé ARD, což je slušná televize, takže to dávala bez reklam a v originálním formátu bez ořezu. No, děs - když si pomyslím, že české televize suverénně ořezávají Leana nebo Leoneho! ()