snaked

Tímhle filmem jsem objevila Marka Koterského a Marka Kondrata. Naprostá psycho pecka. Jsem ráda, že jsem měla možnost vidět film s českými titulky na Kinu na Granicy. ()

Enšpígl

Na tento film jsem šel se zvýšením sebevědomím, protože se mě podařilo s nutnou dávkou tolerance krásné polské čísnice uskutečnit objednávku večeře výhradně v polštině a dokonce jsem i tušil co mě přinesou na talíři. Druhá pozitvní záře už se týká filmu, přesněji řečeno, jména Marka Koterskiho, který mě už dvakrát dokázal rozesmát, takže jsem ocenil, když Kino na Granici připravilo jeho retrospektivu, jenže tady jsem dostal KO. Přišlo mě to, jako kdyby sám Marek ještě přesně nevěděl jak naložit s hlavní postavou a jeho reakcemi na okolní svět, které prostě nejen že nebyli vtipné, oni ani nebyli, vyjma čajové epizody, vlastně každá postava tam měl jednu humornou sekvenci, ale taky spousty zbytečných, nudných v případě mámy hlavního hrdiny i opakujících se. ()

topi80

Hodně divný film, který z jakési montypythonovské absurdní grotesknosti postupně přešel do psycha, ve kterém jsem se už definitivně ztratil. ()