Dinosauři

• Japonsko Dinozone (viac)

Drakosauři se vrátili na Zem, aby mohli ukrást životní energii a zničit celou planetu. Teď se ještě musí znovu probudit dinosauři, aby svět zachránili. (oficiálny text distribútora)

JohnCZ

Další klon Pokemonů, který jsem jako malej dost žral. Dnes bych se ale na to už rozhodně nedíval, mentální zdraví je jenom jedno. ()

lekr odpad!

Zprvu jsem si myslel, že vůbec nejhorším seriálem na světě jsou digimoni..pak mě ale američani přesvědčili, že dokázali vytvořit něco mnohem horšího!! Absolutně nesmyslný námět, příšerné dialogy a vyloženě odporná hudba!! Brrrrr....bezpochyby nejhorší seriál na světě!!! ()

joker.george

Spolu s Digimony můj nejoblíbenější ( vyjma nepřekonatelných Příběhů z Kačerova ). A opět jsem udiven nad zdejším hodnocením. Kdybych tento seriál viděl dnes asi bych změnil hodnocení, ale to nemám v plánu, takže i díky vzpomínkám a lehkému sentimentu toto honocení ponechám. ()

Crawler-D odpad!

Na tohle by se měli povinně podívat všichni odpůrci Pokémonů a Digimonů. Pro mě dodnes nejhorší seriál všech dob (sorry, Bořku staviteli :)). Stupidní scénáře, děsivé výtvarné provedení a další stovky důvodů. Nidky více... ()

BloodMax

Sobotní rána ve společnosti takové seriálu celkem ujdou, člověk je rozespalý a unavený, tak detaily a ostatní věci příliš neřeší........ Myslím, že by takových 10 % asi snesl..... ()

rublik05

Z dnešního pohledu vůbec nechápu, co se mi na tomto anime tak strašně moc líbilo a vlastně se za to docela i stydím. Patrně mě jako malého caparta zaujali asi samotní dinosauři, respektive dinosauří bojovníci, dále ten samotný nápad a v neposlední řadě krutopřísná úvodní znělka. Dnes se tomu musím jen smát. Animace je vyloženě ošklivá, dialogy jsou naprosto příšerné, vlastně celý seriál působí neuvěřitelně amatérsky. Hodnotím čistě symbolicky z nostalgie, jelikož mi Drakosauři dnes už nic neříkají. 1/10. ()

fallanga

Další z nedoceněných animáků. Jako malý jsem tohle žral a teď jsem na tom podobně. V tomhle je všechno, souboj mezi dobrem a zlem, přátelství, akce, spolupráce, nějaké ty dojemné chvíle, atd... Prostě skvělé. ()

riza-do odpad!

Pokus amíků (a spol.) udělat anime seriál, který se jim jakž takž povedl, co se týče krajiny a lidských postav. Avšak zabudování do stylu anime ještě počítačovou techniku, kterou jsou dělaný dinosauři mi nepřijde zrovna dvakrát vhodná. K tomu ještě samostatný příběh mi připomíná dnes již trochu opomenutý seriál Strážci Vesmíru. ()

MAST3R

Snad to je to co si myslím?! Jako malému se mi to docela líbilo, nemyslím si, že je to tak hrozný jak tu píšete. Je to sice blbost, ale koukají na to děti ne mi :-) ()

Tezuka

Nikdy nezapomenu, jak mě na tohle jako malého bavilo o víkendech vstávat, a i nyní, když jsem si to po těch x letech připomněl, nemůžu říct, že bych se u toho nudil. Dinosauři, kteří jsou schopni se v případě ohrožení Země transformovat do mocných obrněných rytířů v čele s Tyrannem, jsou originální nápad, a řekl bych, že právě z tohoto díla bral inspiraci později i film o Transformerech, kde však místo dinosaurů byli autoboti. Tento seriál pro mě představoval také první seznámení s širokou škálou druhů těchto pravěkých stvoření a od té doby si pod pojmem dinosauři představuji jako první právě tyhle borce. Na druhou stranu musím po letech uznat, že to zase není žádná kvalitní hitparáda a občas si řeknete, že je to až nesmyslně hloupé, avšak Drakosauři mě svojí tupostí nikdy nepřestanou bavit a Tyranův závěrečný boj s Ryugou mi i po letech způsobil husí kůži. ()