Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

Natascha

1. hvězdička za to, že ačkoliv mi to přišlo docela nudné, přesto jsem na to paradoxně musela zírat celou dobu.... 2. hvězdička za to, že v našich končinách se něco tak originálního (ve smyslu takového stylu, tématu, žánru...) vůbec nedělá.... 3. hvězdička za zombie diskotéku a za to, že to tak čvachtá:-))) ()

Xeelee

Český splatter s Jaroslavem Duškem a Dádou Patrasovou v sexy kůži a s brokovnicí? Ondřej Neff jako inteligentní superzombivec s vrstvou make-upu, kterou na sobě nemá ani Helenka Vondráčková? Pornoherec jehovista? Dlouho (jestli vůbec někdy) jsem se u českého filmu takhle nebavil. Cože?! Zombie, že jsou ohrožený druh? ()

Kryton

Český příspěvek do zombie žánru!? Je to možné?! Nu dobrá nebudeme určitě točit film alá BrainDead nebo Night Of The Living Dead na to tady prostě nemáme zázemí , tradice a snad i vůli a chut lidí z kinematografie. Moc hororů netočíme , zato umíme výborně komedie a parodie. A proč si neudělat srandu ze zombie žanru. Sice tento film nemá na muj oblíbeny Soumrak Mrtvých , přeci jen anglický humor žeru. To neznamená , že se člověk nepobaví. Je to sice infantilní , místama hloupé a chvílema špatně udělané. Za ten pokus něco nového zde udělat mají u mě tvurci bod navíc. Co se týče herců jediný za co stojí se dívat je Dolánský a Dušek. Protože i živý herci jsou jak zombie (bezmozské hraní)! Oddychová a na nic si nehrající komedie , kde uvidíte Dádu na tanku (a kde je žížala Julinka?) , Ondřeje Neffa (evidentně si to užívá) požírat mozky a hlavně koněčne umřít zpěvaka Dogy(Jehova stebou) , kterou fakt nemusím. Už se těším na pokračovaní. ()

Isherwood

Nemůžu se rozhodnout jestli je to blbé nebo geniální. Rozhodně se tam však najde několik originálních prvků. První zombie film v dějinách českého filmu dopadl ale hodně rozporuplně. Na jednu stranu nepostrádá akci, která je dobrá nejen na poměry českého filmu, o napětí se tvůrci ani nepokusili (věířím, že záměrně), ale na tu druhou je film v určitých pasážích neskutečně blbý. Ale ani chvíli není nudný. Avšak blbý chvílemi opravdu je. Je to celkem škoda, protože akce má grády a společně s pořádně řízným soundtrackem působí notně "nečesky". Klasických zombie scén je překvapivě málo, i když se musí nechat, že stylový odstřel zombíka na začátku určitě připomene jakýkoliv klasický zombie film. Z herců jednoznačně vede Jan Dolanský. Je na něm vidět, že si ze své role nic nedělá a hraní stylem "týpek, kterému je všechno jedno" si okamžitě získal mé sympatie. No, když tak to tak vezmu, tak asi takto dopadne film, když se do něj pustí bývalí filmoví kritici (za nemalého přispění stávajících) - jména František Fuka, Tomáš Baldýnský, Ondřej Vosmík nebo Martin Pomothy jsou zasvěcencům dobře známá. Ale taky uznávám a cením snahu tvůrců, která je cítít na každém kroku, o to, aby snímek vypadal tak jak vypadá. A že je občas trochu blblé? To se může stát každému. Kdyby se nejednalo o český film, tak je to jednoznačně "out", ale na český film vždy pohlížím tak trochu jinak... Tři, (ne)zasloužené. ()

eraserhead666

"Diskuse bude v neděli!" Skvěle obsazený film (tradičně parádní Jan Dolanský, vynikající Jaroslav Dušek, zábavný Roman Izaiáš a naprosto kulervoucí Dagmar Patrasová – a kromě nich i plno známých „nehereckých“ jmen jako recenzent, scénárista či někdejší šéfredaktor Tomáš Baldýnský, pornoherec a producent Robert Rosenberg, spisovatel a redaktor Ondřej Neff) plný filosofujících dialogů, nezávazného sexu, krve, mozku, ironického, černého (ovšem i trapného) humoru a tančících či kung-fu ovládajících zombie má snad jednu jedinou závažnou slabinu. Baví mě jako komedie, ale už ne jako horror, poněvadž z toho horroru moc nemá a i to, co čerpá z horroru je na filmu hlavně zábavné a komické. Zde to spojení horroru a komedie je pro tu horrorovou stránku filmu spíše na škodu. Já osobně ten film považuji za komedii, ne za horror. 3,5* ()

• Členové filmového štábu si sami platili jídlo, ubytování i dopravu. (jenik71)
  • Dagmar Patrasovou přesvědčil k účasti ve filmu její syn Felix tím, že ji upozornil, že taková příležitost se asi už nikdy nebude opakovat. (scharkan)