Kdysi dávno se hluboko ve vesmíru pod třemi slunci, na planetě s názvem Nový Texas, těžila vzácná ruda zvaná kerium. Žili tam pracovití lidé, ale také lotři. A jednoho dne se tam objevil muž zákona. Muž se silou jestřába, pumy, vlka i medvěda. Ochránce míru a statečný bojovník za spravedlnost, tajemný maršál BraveStarr se svým věrným střílejícím koněm Třicítkou. (DJ Lonely)

DaViD´82

Space operový kreslený western jakožto duchovní nástupce He-Mana se šerifem, který skrze duchy zvířat umí využívat jejich přednosti (sílu jako medvěd, oči jako jestřáb apod.) a navíc má modrého "indiánského" koně, který je blázen do velkých kvérů. Zní to ovšem lépe než jaké to je; on totiž ten na první pohled zábavný koncept v zásadě začínal a pohříchu i končil u znělky. Nebavilo mě to ani jako malého fakana a jediný důvod, proč jsem na to svého času celkem i pravidelně koukal bylo, že jsem k jedněm Vánocům (dávno předtím než jsem zjistil, že existuje i seriál) dostal set akční figurky (svého času mou nejoblíbenější hračku; kde jen je jí konec?) hlavního hrdiny a kabrňácký šerifský odznak měnící obrázek navrch, ha! ()

backi

Asi prvý kreslený seriál, ktorý som začal vnímať:) V škôlke sme pravidelne preberali každý diel, hodotili maršala Bravestarra i jeho úžasného koňa, ktorý vedel strieľať:) Ešte sa mi vybavuje intro tohto seriálu, bolo by fajn oprášiť spomienky... ()

HONZACEK

Jeden z prvních seriálů, který jsem viděl na satelitu. Šerif Bravestarr se zvláštními schopnostmi (medvědí silou, očima jestřába a rychlostí divoké šelmy). Samozřejmě jako každý muž zákona tak i tento měl pomocníka. Střílejícího koně z velké pušky. Mě osobně se tento seriál 80 let velice líbil. ()