Svět už není jako býval dřív, kromě lidí v něm žijí i monstra. Mladá Natsuki Sasahara, něco mezi kočkou a člověkem, se v tomto světě protlouká jako "lovec lidí". Vlastně spíše "lovec monster". Její kolegové z práce jsou vlkodlak Batanen, který ji bezmezně miluje, vlk Tommy, liščí démonka Sakura, která chce Natsuki sníst, aby koněčně získala svůj devátý ocas a další. Hyper Police je komediální sci-fi seriál z neveselé budoucnosti. Seriál má spíše epizodický charakter, většina dílů na sebe navazuje jen volně. (Subjektiv)

Tsukikage

Mě se to dost líbilo. Neřekl bych, že to bylo nějak příliš perverzní. Zasmál jsem se, nejlepší byli ty obličeje. Co se mi ale opravdu zamlouvalo je, že hlavní postavu nepovažují za nic víc než čím je. Není to takové to, ona vypadá jako blbá, ale ve skutečnosti je velice vychytralá, ne to tam nebylo. Hlavní postava příjemnou povahu. Co mě celkem zaujalo byli i hlasy těch postav, byly pro mě dost netradiční. Třeba postava, co má takový chraplavý hlas. V dnešním novém anime není místo pro takovéhle realné hlasy, teď je nutno mít vytříbený hlas bez jakékoliv chyby. Mám rád staré anime a tohle rozhodně doporučuji, i když si dokáži představit, že se to mnohým nemusí líbit. ()