Televízny film, satirická komédia o podivuhodnom nočnom stretnutí dvoch ľudí - zlodeja Jozefa Pročka a úradníka dr. Mikuláša Hontyho. (oficiálny text distribútora)

slunicko2

Rozpaky. 1)  Humor pánů Lasici a Satinského mě nikdy příliš nebral. Decentní anglickou ironii mám velmi rád, ale tady jsem se vždy s tvůrci poněkud míjel. Koneckonců Monthy Pythony taky moc nemusím._____ 2)  Ani tato hříčka s prvky grotesky mě tedy za srdce nechytla._____ 3)  Ovšem i tak je zajímavé se na 26letého Milana Lasicu a 25letého Júĺiuse Satinského (zloděj) pod režií 34letého Jána Roháče podívat. ()

hemul

Jeden z prvých zdokumentovaných televíznych počinov L+S (+ J. R) a hneď geniálne. Myslím, že Monty Pythons, či Peter Sellers by sa mohli iba učiť od nich. Nebyť komunistických zákazov (hajzlové), mohli sme tu mať nie slovenské, československé, ale svetové legendy. ()

Autogram

Óda na zlodejstvo v podaní L+S, ich humor môže človeku buď sadnúť alebo nie. Mne tentoraz sadol len čiastočne a aj pol hodiny sa mi zdalo veľa. –––– Uisťujem vás, že budete s mojou krádežou nadmieru spokojný. ()

HonzaBez

„Keby každý zloděj zpíval jako vy…" :D Groteskní noční setkání úředníka a zloděje. Absurdní konverzačka v podání legendární dvoje Lasica & Satinský. A k tomu všemu navrch malý striptýz ()