vegetol.mp

Zábavný a notně obskurní kousek z půlky 90. let, který je zajímavý hlavně tím, že ač se má odehrávat v Rusku, je kompletně natočený v Praze. K pokročilé akční dekadenci přispívají nejen nezvládnuté akční scény s žigulíky, které jakoby z oka vypadly Nebezpečné kořisti s Jirkou Krampolem, ale i totálně mimoňský casting. Chris Penn se na akčního hrdinu nehodí a to, že tu Penn a Martin Sheen hrajou bratry (wtf?!!!) už jen nádherně dotváří celou tu auru podivnosti, kterou tenhle film má. Je to brutálně zábavné a pokud by to vyšlo na DVD, hned si to koupím. A ten trailer! https://www.youtube.com/watch?v=rHOd5dJ5uak Naprosto ideální film do distribuce Řitka video. ()

Wacoslav1

Nějak se pořádně k týhle vocasárně nedokážu vymáčknout. To bude asi tím, že místo toho abych aspoň trochu mohl dávat pozor co říkají v původním znění, tak mi přes to nějakej zkurvenej Rusák furt mlel nějaký sračky, takže jsem nerozuměl ani hovno. Po čtvrthodině jsem na nějakej děj rezignoval a soustředil se na potenciální guilty pleasure momenty z tohoto snímku. Prostě to jsou nějaký fláterníci vs náckové je to fakt točený v Práglu a pár zábavných momentů se najde. Penn je naprosto strašnej stejně jako např v Karate tiger, 5,6 až člověka pobaví. Honička z žigulíky je luxusní. Akce těžce nezvládnutá. Nevím co dodávat. Udílím 45% ()