Agent FBI Jeff Douglas se vydá na cestu osamělého mstitele poté, co mu drogová mafie vyvraždí rodinu. Nic mu nemůže zabránit v tom, aby pomstil své blízké a potrestal zločince vysmívající se spravedlnosti. (oficiálny text distribútora)

choze

Vyměnit během dvou tří let Camerona za Merhiho a Pyuna, tomu říkám sešup, Roberte. Typický Merhi/Pepin - nudné inferno tupých přestřelek, explozí a zpomalovaček, kde je zdaleka nejlepší hláškou "VŠICHNI ZEMŘETE!". Škoda tak cool názvu a dobrého herce. ()

Wacoslav1

Ničím nevyčnívající, ale zručně natočený akční béčko z osvědčený produkce. Akorát teda souhlasím, že pro Roberta Patricka který měl rozhodně po druhým Terminátorovi našlápnuto do první ligy to byl ústup ze slávy který naznačil kde budou jeho možnosti v dalších letech. Nicméně na tý klasický tupý premise ve stylu vybili jste mi rodinu, tak já zabiju vás všechny to relativně funguje a Patrickovi toho nekompromisního mstitele bez problému uvěřím. Takže jak říkám nic výjimečnýho, ale jako jednohubka když zrovna nemáte zabít večer ničím jiným to postačí.55% ()

Lacike

Tentokrat sa Merhi pokusil natocit klasicky revenge film o agentovi FBI, ktoremu vyvrazdia rodinu a tak sa vyda na cestu pomsty. Dejova omacka bohuzial znova nefunguje a Robert Patrick pôsobi cely cas dost jalovo a mnohe flashbacky na jeho rodinku su dost otravne. Ovela lepsie dopadol Titus Welliver ako hlavny zaporak, ktoreho si vychutnava a zabavne prehrava. Zvysok nestoji za rec. No a co sa tyka akcie, tak uvodna nahanacka a prestrelka je este v pohode. Ale akonahle zacne Patrick strielat zaporakov, tak to pôsobi skôr smiesne. Sice znova vsetko mozne vybuchuje, ale je to natocene dost amatersky. Skoro jak keby len jednou kamerou. Merhi sa snazi pri prestrelkach napodobnit Johna Woo, ale vôbec mu to nejde. Ale aspon prestrelky pôsobia vtipne a nenudia ako zvysok filmu. Takze vysledok je becko, ktore je este hlupejsie ako Komando a to uz je, co povedat. Fanusikovia trashu sa aspon dobre pobavia. 4/10. ()

asanakis

Místy mi to přišlo jak parodie na Terminátora. Hudba jak z poloviny 80. let a R. Patrick jde s brokovnicí v jedné ruce a pistolí v druhé a střílí hlava nehlava. No ale byla to sranda.... ()

MickeyStuma

Videosnímek kopírující schéma mnoha další obdobných výtvorů z celých 90. let. Námět se dá shrnout čistě po Švejkovsku. > Zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes držku. Válka musí bejt< A jak by dodal Pitkin: "A a a vo vo tom to je!" Roli mstitele si tady střihnul Robert Patrick, což bylo pro mnohé velké překvapení. Měl již za sebou velkolepou roli ve slavném filmu 'Terminátor 2' a tak bylo záhadou, kde se vzal v tak jednoduchém akčňáku. Že by z nouze cnost? Každopádně se nejedná zase až tak o špatný film. Podle šablony -sám proti všem- hlavní postava mstí vyvraždění své rodiny, což dává předzvěst pořádnému akčnímu nářezu. Takže tu akce střídá akci a fanoušek akčních filmů si příjde na své. Dnes jsou 90. léta na snímku značně znát, ale aspoň to dává takový ten punc nostalgie. ()