Dokumentárny seriál so zdravotníckou tematikou, ktorý poskytuje informácie o príznakoch, liečbe a možných následkoch jednotlivých chorôb. (oficiálny text distribútora)

C0r0ner

Svého času jsem koukal na všechny díly, protože mě to hrozně zajímalo. Ne, že bych tomu moc rozuměl, ale občas mě osvítila nějaká znalost a něčemu jsem se přiučil. Velmi dobrou formou podaná lékařská prevence, která podle mě byla stokrát platnější, než letáky v čekárnách. Škoda, že o to byl tak malý zájem. 85% ()

duklak2

Pořad, který dokázal upoutat. Viděli jsme strasti pacientů s vážnými chorobami. Při zhlédnutí si uvědomíte, že na prvním místě je opravdu zdraví, které si ani za peníze nikdy nekoupíte. ()

MM_Ramone

Slovenská verejnoprávna televízia zaradila do programu svojho druhého kanálu (STV2) krátkometrážny, dokumentárny seriál "Diagnóza". V jednotlivých častiach sa divák môže dozvedieť informácie, z úst odborníkov, o rôzných chorobách, ich príznakoch a tiež aj o prípadnej možnej liečbe. Je to dobre spracovaná, náučná relácia. Človek si pri jej slebovaní uvedomí svoju smrteľnosť a aj to, že choroba si nevyberá. Dnes sme zdraví, ale zajtra to už nemusí byť pravda. Zdravie je to najcennejšie čo máme. Nemali by sme ho však brať ako samozrejmosť. *** ()