Rozmary lásky

(epizóda)
  • Francúzsko Retour de tournée
Francúzsko, 1995, 26 min

Kri-kri

Děvčata dychtivě očekávají návrat chlapců z turné. Lola vyšiluje, že si Sebastián mohl užívat s fanynkama a později zas přivolává bouračku. Kluci sice měli poruchu na autě, ovšem větší problém jim způsobil José, který se s nimi nevrátil. Opět podlehl svodům nějaké fanynky a ostatním nezbylo, než vymyslet věrohodnou historku pro Benediktu. Z hlášek třeba Sebastián: "Asi fakt přijede s vymknutým kotníkem, já mu ho s radostí zkroutím." Tato epizoda sice nepatří k nejvtipnějším, ale dávám jí 5 * už proto, že se zde Kryštof dal dohromady s Natálií. 95% ()

Aquilles

Lola vyšiluje kvůli návratu kluků z turné a holky s ní mají (opět) svatou trpělivost. Kluci se vrátí bez Josého, který (opět) zůstal s novým objevem, a nevědí, jak to zaonačit před Benediktou.  Plusem téhle epizody je originální začátek vztahu Kryštofa a Natálie, která sice přinese informace od Josého a Manuela výměnou za polibek od Mikuláše, ale nakonec odchází i se "spropitným" od Kryštofa. Takové netradiční začátky vztahů mám hodně rád. V součtu tedy příjemný díl s vtipnými hláškami ("Vždycky jsi byla pěkná, Natálie. Škoda, že jen na povrchu.") i dojemným vyznáním Benedikty ("Když má člověk někoho rád, jsou chvíle, kdy předstírá, že něčemu věří, jen aby všechno neztratil. To patří k lásce."). ()