Rozmary lásky

(epizóda)
  • Francúzsko Le Pantalon
Francúzsko, 1995, 26 min

Kri-kri

Sebastián se poněkud brzy, jak je v těchto seriálech zvykem vrátil z vojny a tak je alespoň na začátku dílu o zábavu postaráno. Nejvtipnější je samozřejmě José, který si neodpustil šmírování za dveřmi pokoje Loly a Sebastiána a jak se cpal za Lindou do koupelny.:) Nebo když všichni přinesou Lole a Sebastiánovi vydatnou snídani, José si neodpustí poznámku: "V noci jste měli výdej kalorií a to vás postaví na nohy." Sebastián: "Tak skvěle jsem se dlouho nevyspal." José: "Ty jsi spal? Jsi blázen?":) Pak je to celkem standardní díl, v němž se odehrává následující: Lola obdrží telefonát od jakési Sofie z Montaubanu, že si tam Sebastián zapomněl kalhoty a opět jedná zbrkleji než myslí, hned se mu chce pomstít s Alexem. Po delší době se tu, i když jen krátce objeví Natálie. Za ten vtipný začátek dávám 5 *. 100% ()

Aquilles

Příjemná epizoda, která se nese v poklidném tempu po návratu Sebastiána. Ovšem jen do chvíle, než Lola z jednoho telefonátu zjistí, že si Sebastian zapomněl na vojně kalhoty u nějaké Sofie. Naprosto skvělý je její následný rozhovor s Natálií po setkání v kavárně: "Jsem vzteky bez sebe, protože mi Sebastian zahnul." - "Lolo, přísahám, že to nebylo se mnou." Anebo dál: "Sebastian mě podved, tak já ho taky podvedu." - "Ale jak?" - "Natálie, ty žertuješ? Jakpak se to asi dělá?" - Jasně, že vím. Ale s kým? - "Ty jsi snad zabedněná, s nějakým klukem. S holkou ne." Mimochodem, když Lola tropí scénu před celou kavárnou, úplně mi před očima vyskakovaly staré díly, kdy takhle skvěle uměla vyvádět Johana. Vtipný je v tomhle díle samozřejmě i José, a to při šmírování před ložnicí Loly a Sebastiana, když se chce jít koupat s Lindou, anebo když závidí Alexovi, že bude hrát v kapele s pěti holkama Polkama. ()