Rozmary lásky

Na cestě do Německa (E31)

(epizóda)
  • Francúzsko L'Allemagne
Komédia
Francúzsko, 1995, 26 min

Kri-kri

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Lola opět špekulovala, tentokrát se mermomocí chtěla dostat na vojnu za Sebastiánem a proto se přihlásila do pomocných armádních jednotek, ovšem ve smlouvě přehlédla důležitý fakt, že v Německu!:)) Jak kvůli tomu šílela, dokonce se chtěla utopit v bazénu. A ty její hlášky nemají chybu "To je příšerný poslat holku jako jsem já do Gulagu, vždyť já tam zmrznu!":) A nebo když se učila domluvit se německy. "Jak se řekne mám hlad? "Ich habe Hunger" "To si pamatuje..." "Protože mi to připomíná hamburger.":) Nakonec neodjela, neboť jeden z důstojníků se nechal obměkčit Lindou a australskými klokany.:) Velmi povedený díl, zasloužených 5 * a 100%. ()

Aquilles

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Pokračování příběhu o tom, jak se Lola nechala naverbovat do armády je povedené a vtipné. Nejdříve se balí jako by Německo leželo hned vedle Sibiře, potom se jde raději utopit, než aby vydržela měsíc na vojně. Objektivně by to někomu možná mohlo připadat trochu dětinské, ale Lola už je taková. Stačí sledovat a bavit se. Povedené bylo i setkání Alexe s Alžbětou, která mu pochopitelně neskočila na jeho léčku. Mimochodem, potěšilo mě, že se v roli Alžběty mihla herečka Ingrid Chauvin. Lolu nakonec zachránila Linda, takže musím přiznat, že tohle je jeden z mála pozdějších dílů, kdy u mě Linda získává plusové body. ()