Rozmary lásky

(epizóda)
  • Francúzsko Les Grands Travaux
Francúzsko, 1995, 26 min

Ebibrigi

No tato epizoda srší samým humorem! Kdo by to řekl, že malování v domě dokáže být natolik zábavné. O ty perličky se postarají dva největší šoumeni Lola a Chozé. Chozého přirovnání mě dostalo:” Jo, když to vymalujeme tímhle, budeme tu jako v rakvi.” Namíchaná barva Lolou a Adelou se mu zdála přiliš tmavá. I Chozého narážka: “ A vy dva nezadaní neudělejte nám tu hned mimino, aby to tu aspoň uschlo.” 😂 Takové krásné sendviče a Lola jim zkazila takovou dobrotu terpentýnem. A nejhůř to odnesl Chozé. “Kterej blbec narafičil ten kýbl za dveře?!” Jak je úplně nafučenej v kavárně, chudák i ten hlad ho přešel. 😀 A Lola čím víc se snaží, tím větší kiksy dělá. A završením všeho je jak Lola zamění šampon s mořidlem a z z Chozého se tak stane paruková blondýna 😀😀😀 ()

Kri-kri

Jednoznačně nejvtipnější díl celého seriálu! Co chvíli nějaká humorná scéna nebo hláška. Lola hysterčící zamčená v koupelně, sendviče s příchutí terpentýnu, několikrát vylitý kýbl barvy, z toho jednou na Josého bujnou hřívu, záměna šampónu za mořidlo a ten výsledek!:-)) A super hlášky: "Určitě to smyješ, můžeme se zeptat třeba na záchraně kulturních památek.":-D A korunu tomu nasadil Kryštof na konci, jak při pohledu na Josého pronesl "Promiňte slečno.":) Zkrátka epizoda naditá humorem a vsadím se, že herci si to při natáčení museli mimořádně užít! 100% ()

Aquilles

Jednoznačný adept na nejvtipnější díl celého seriálu, ne-li celé trilogie/tetralogie. Epizoda naplno těží ze svěžího větru, který přineslo úvodní sestěhování do jednoho domu (tohle by se prostě na kolejích nestalo), a přináší jednu vtipnou situaci za druhou. Ono taky zkuste malovat s partou, ve které jsou Lola a José, to nemůže dopadnout v klidu. Ohodnotit tenhle díl sta procenty a pěti hvězdičkami je zatraceně nedostatečné. ()