Prirodzený svet

• Česko Svět přírody (viac)
Veľká Británia, (1983–2020), 450 h 19 min (Minutáž: 43–78 min)

Réžia:

Joe Kennedy, Brian Leith, Virginia Quinn, Kevin Flay, Densey Clyne (viac)

David Attenborough (rozprávač), Ian Holm (rozprávač), Andrew Sachs (rozprávač), Tim Pigott-Smith (rozprávač), John Shrapnel (rozprávač) (viac)

Příroda je plná úžasných zvířat a neuvěřitelných příběhů. Každý živočich – i ten zdánlivě nejobyčejnější – má svůj jedinečný život, plný každodenních bojů, starostí i radostí. Podívejte se zblízka na tento pestrý svět, odhalený tímto výjimečným dokumentem. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

cariada

Podobné dukumenty a že jich je poslední dobou oparvdu hodně nejde ani hodnotit jinak než plným počtem a nebo skoro plným. U mě je to tak na půl přesto se rád podívám co se děje v trávě či v korunách. ()

ic

Těžko hodnotit celek dokumentů nazývaný jako Přirozený svět... co jsem viděl nějaké kousky (kde jsem ani netušil, že patří pod tento cyklus) tak ty rozhodně stály za to. Jenže když jsem viděl něco s rokem natáčení 2007, nechci se pouštět do hodnocení něčeho, co se točí už od roku 1988. ()

JARDAHONDA

Jeden z kvalitních dokumentů o přírodě... Výborná kamera, která si v záběrech přírody zasluhuje velké uznání a úspěch si zaslouží právě ona.. **** ()