Příběhy psa Filipsa

• Česko Pes Filipes (viac)

Animovaný seriál o modrém psovi s exotickou mluvou a slabostí pro píseň „Ó má drahá Clementine“, který se v každé epizodě ocitá v nové profesi, ať již policisty, krotitele lvů nebo středověkého rytíře. (sator)

Bachy

O psu, který mluví jako exot a dostává nonstop na budku. Suchý humor psa Filipsa mě nutil k záchvatům smíchu, ale většinou jen v dabované verzi. Je to furt to samé a je to vtipné. Zatraceně vtipné. Ale bohužel až těch pár novějších dílů. U starších se nevyhneme trapnosti nikdy. ()

WANDRWALL

Šikula. Co víc k tomu říct. Pes Filipes uměl, neb jeho tvůrce uměl. A tak abych nebyl jako dětský divák spokojený. Už dávno jsem o psíkovi Filepesovi nic neslyšel. Možná, že se mu dostane remake. ()

SarumanKo

Nedocenená, a pre mnohých mladších divákov totálne cudzia vec. Huckeberry Hound však rozhodne stojí za pozornosť, je to totiž jeden z prvých cartoonov od známej autorskej dvojice Hanna-Barbera (Tom a Jerry, Flinstonovci, Scooby-Doo), ktorá pôsobila na Cartoon Networku. Niečo ako zlatý fond kresleného humoru pre tých najmenších, ale páčiť sa môže snáď iba takým nostalgiou oslepeným bláznom, ako som ja. "Oh my darling, oh my darling, oh my darling, Clementine!" (80%) ()

• Československá televize koupila americký seriál v letech 1968–1969 a pouštěla jej dětem v rámci Večerníčku, což ve své době byla nevídaná záležitost. (sator)

Comeback sympaťáka Yogiho

Comeback sympaťáka Yogiho

05.10.2008

Yogiho má každý rád. Neříkejte, že ne. Pohodový medvěd s kloboučkem a kravatou žije v Jellystonském parku a jeho jedinou starostí je ukrást nějaký ten piknikový košík s jídlem a nenechat se u toho… (viac)