Kniha džungle 2

• Slovensko Druhá kniha džunglí Rudyarda Kiplinga: Mauglí a Balú (viac)

Připravte se na zcela nová dobrodružství v džungli v dalším veselém pokračování jednoho z nejoblíbenějších Disneyovských filmů. Příběh začíná tam, kde končí KNIHA DŽUNGLÍ - kdy Mauglí, malý chlapec vychovaný v džungli, opouští své zvířecí přátele aby zůstal ve "vesnici lidí". Tam Mauglí začíná nový život v milující rodině, do které patří jeho malý bratříček Randžan a jeho nejlepší přítelkyně, černooká kráska Šanti. Avšak v džungli zatím medvěd Balú velice postrádá svého kamaráda - lidské mládě - a vplíží se do vesnice na návštěvu. Mauglí z radosti, že opět vidí starého dobrého přítele Balúa, se vrací do džungle, aniž by řekl své nové rodině, kam jde. Začíná vzrušující dobrodružství, v němž je Mauglí zhypnotizován hadem Ká a tančí divoký opičí tanec. Brzo se však Mauglí setkává tváří v tvář se svým starým nepřítelem tygrem Šerchánem, toužícím po pomstě. Když Šanti a Randžan zjistí, že je Mauglí v nebezpečí, spojí se s Balúem, aby se s hrozivou šelmou utkali. Mauglí je nakonec v bezpečí a tak se musí rozhodnout mezi svou láskou k džungli a přátelstvím s medvědem Balú a lidmi, kteří, jak zjistil, tvoří jeho věrnou rodinu. V doprovodu originálních písní plných temperamentu a nové verze vzletné melodie Knihy džunglí - "Bare Necessities" (Holé Nezbytnosti) vás tento animovaný film plný dobrodružství seznámí s nezapomenutelnými postavami, s nimiž se nebude chtít rozloučit ani jeden člen rodiny! (oficiálny text distribútora)

Dever

Soundtrack Joel McNeely : 1. I Wan'na Be Like You (The Monkey Song) - Smash Mouth [3:16] ,2. Jungle Rhythm [3:05] ,3. W-I-L-D [2:31] ,4. The Bare Necessities [1:51] ,5. I've Got You Beat [3:08] ,6. Right Where I Belong [2:36] ,7. Colonel Hathi's March (The Elephant Song) [2:31] ,8. Braver [2:02] ,9. Queen of the Jungle [2:11] ,10. He's a Lucky, Lucky Snake [2:25] ,11. Never Smile at a Crocodile [6:00], ()

anli

Typicke pokracovani klasicke disneyovky,ktera trpi stejnym syndromem,jako vetsina disneyovskych pokracovani.Dej je velmi jednoduchy,nezazivny a bez nejakeho zvlastniho napadu a jiskry.Je to hezky namalovane,i kdyz animace je pomerne jednoducha a stroha(pokracovani vetsinou minou kina a miri rovnou na domaci nosice),takze malym detem se zavdeci a svuj ucel splni.Ti starsi se budou nudit a velmi brzy budou chtit koukat na neco jineho.Za slusnou animaci a detskou roztomilost davam zcela a presne prumernych 50%. ()

Radek273

Očividně hodnocení proti proudu, avšak tohle disneyho pokračování je jedno z těch mála, které dávají smysl. Když si vzpomenete například na Lvího krále 2 či jiné, tahání peněz je cítit na sto honů. Tady samozřejmě tvůrci taky sáhli po jistotě zisku, nicméně měli prostor pro logické pokračování ne zcela ukončeného příběhu z jedničky. Zároveň se tu nesetkáváme s příliš natahovaným dějem skrz písničky ani s 5+ rozhovory, které už v podstatě nedávají starším žádný smysl. Zkrátka, moc pěkné pokračování! ()

T2

Obrázky pekne farebné a pokreslené ale príbehovo to už dosť zaostáva, tiež pesničky nie su až tak chytlavé, je vidieť že na pokračovaniach dosť úspešných predchodcov si dejovo už tak nedávajú záležať ale aj tak dá sa to v celku zniesť. Relatívne prihliadnuť na nízky rozpočet sa dá usúdiť že projekt bol zamýšľaný len pre video distribúciu ale nakoniec to poputovalo do kín a tam sa to aj uchytilo a pekne zarobilo. Skutočne komických chvíľ je tu pomerne málo a v príbehu nesmie chýbať samozrejme zlý tiger Sher-Kan. ║Rozpočet $20miliónovTržby USA $47,901,582Tržby Celosvetovo $135,703,599/55%/ ()

Jezinka.Jezinka

Možná pod vlivem, ale pod vlivem jediného relevantního diváka mi dvojka plynule navazovala na jedničku. Mezi vznikem filmů byl odstup několika desetiletí, my mezi nimi měli noc. Budu tady chcát proti větru, když řeknu, že mi ve dvojce Mauglí připadal dospělejší, protože rozhodoval sám za sebe a nenechal se jen vláčet osudem, hadem a medvědem. ()

• Had Ká je druhou postavou, kterou původně namluvil Sterling Holloway a po něm to převzal Jim Cummings. První byl medvídek Pú. (HappySmile)
  • Film měl jít původně přímo na video. (HappySmile)
  • Kromě krále Louie, slona Winifreda a vlků se vrátily všechny postavy, které byly v prvním díle. (HappySmile)

Mladý Sherlock a návrat do pyramidy hrůzy

Mladý Sherlock a návrat do pyramidy hrůzy

26.11.2012

Ještě těch moderních variací na klasickou detektivku z pera Arthura Conana Doylea nemáte dost? Pak vězte, že po Sherlocku Holmesovi s Robertem Downeyem Jr., televizním Sherlockovi s Benedictem… (viac)