Do svých 23 let se Selena Quintanilla Perezová dočkala splnění bezmála všech svých snů.Spolu se svojí rodinou dosáhla úspěchu v míře, jakou si snad ani nedovedla představit, a zdálo se, že to bude vzestup bez konce. Začínali jako náhodně sestavená kapela a nadšením doháněli nedostatek zkušeností, až dobyli svoji hudební scénu a získali si přízeň desetitisíců fanoušků. Selena v sobě spojovala přirozený talent, nezdolnou energii a neodolatelný šarm a byla přímo předurčena stát se příští superhvězdou populární hudby. Ona i její rodina ztělesňovali to, čemu se říká "americký sen". Potom však - a právě ve chvíli, kdy Seleně zbýval jen krůček, aby se stala skutečnou senzací - byl její rozlet sražen k zemi. (Warner Home Video CZ)

Pavlínka9

Dvě hvězdičky jsou možná tak jen za ztvárnění hlavní představitelky, kterou zvládla skvěle Jennifer Lopez :) a hlavně vybrání této herečky/zpěvačky, jelikož podoba je téměř identická :) Jinak - film má tunu mezer co se týče tvorby filmu, ať už co se týká střihů, záběrů, flashbacků...no jako katastrofa :D :D :D ()

klapqua

Lopez mi nebude nikdy srdcu blízka ani herečka a ani speváčka. V tomto prípade sa jedná o jeden z mála schopných hereckých počinov, aké toto žieňa predviedlo. Bohužiaľ/bohudík sme ale vo filmy nepočuli aj verzie piesní v jej podaní, Lopez totiž kvôli nedostatku času nedostala možnosť sa predviesť aj spevácky. Produkcia sa tiež bála, že fanúšikovia by po tak krátkej dobe od smrti Seleny neprijali dobre jej piesne naspievané iným hlasom. Pre mňa osobne to nie je žiadna tragédia, Lopezovej nevýrazný hlas mi ozaj nechýba. Film stavia na tragickom osude celkom fešnej a aj celkom talentovanej mladej speváčky, ktorá mala celkom dosť veľkú šancu zažiariť ako medzinárodná hviezda, až pokým jej asistentke nejeblo v lebeni. To je hold život. Film je to obstojný, jeden, dvakrát sa to dá hravo zvládnuť, ak ste milovníkom latina, zvládnete aj do trojky. Z úcty k Selene a jej smutnému životnému koncu plus za Lopezovej snahu atd dávam tres estrellas latinas ()

kjama

Snad jediný (a bohužel také poslední) film, který mě přesvědčil, že Lopez umí hrát. Možná proto, že dostala roli latinskoamerické zpěvačky, jíž sama je. Trochu mi to připomíná La Bambu - podobná muzika, podobná strastiplná cesta za úspěchem a konec na vrcholu. Bohužel mi chybí lépe udělaný závěr a také z filmového řemesla by se dalo lecos vytknout. Proto to není na pět hvězdiček jako u La Bamby. Co se týče výkonu Phillipse, má ještě Lopez co dohánět. ()

Akinaz

Selena- zpěvačka, která si svým zpěvem získala spousty fanoušků. Její životní příběh je zpracován věrohodně a s J. Lopez, která ji ztvárňuje je důvěryhodný. Film místy připomíná pohádku, která má i svá úskalí a jejíž konec někdo totálně zpackal a z pohádky se stal horor. No ale život není pohádka a to ani Selenin. Škoda takového talentu, mohla s ní být mezinárodní hvězda světového kalibru. Důstojné zpracování, které by nemělo uniknout nikomu, kdo má rád hudební filmy a filmy podle skutečných událostí. Mohu jen doporučit. ()

Neffy

Film mě zaujal tím, že je na základě skutečného příběhu. I když jsem ho viděla jako malá, tak si ho dodnes pamatuji. Kdo ví, jak by se vyvíjela kariéra a popularita Seleny, někdy se hold lidé proslaví i tím, že umřeli příliš mladí a škoda každého mladého života. Výborně zvolena hlavní herečka - kdo jiní by mohl zahrát Selenu než Jeniffer Lopez, která je taktéž hispánského původu a umí i zpívat. ()

• Natáčení probíhalo v San Antoniu, v Corpus Christi a v dalších městech Texasu. (Terva)
  • Tato role Jennifer Lopez vynesla nominaci na Zlatý glóbus. (ČSFD)
  • Jennifer Lopez dostala v tomto filmu ve své době největší honorář v historii jako latinskoamerická herečka v Hollywoodu. (Pumiiix)