Ziriath

Nejvíc mě vždycky dostalo, když se občas něco datlíkovi nakonec nepodařilo a místo toho klasickýho smíchu udělal takovej jako hrozně ublíženej zvuk :D ()

Vlkodlak13

Tak nevím, tady je chyb, že pomalu nevím k čemu píšu komentář. Obrázek je ze seriálu z let 1999 a ty staré díly z 50. let (což by mělo být toto) měly průměrně 5min, ale počet neznám a zde byl pojmenován jako "Datel Woody". Byly nadabované v letech 2004-5. Takže budu hodnotit ty staré s tím koněm Cukříkem. -- Tento seriál je perfektní a každý díl je tak vtipný, že pomalu nestíhám vše vnímat jak se směju. Líbily se mi ty epizody, kde nebyl za potvoru, ale dělal naschvály těm, co ho bezdůvodně přepadali. Ten klasický smích byl perfketní. V jednom díle se mi dost líbilo to jak nachytal jednoho bandyty a smál se tomu, přičemž se za ním hned objevil a z jeho smíchu pozvolně vznikl pláč, tento náhlý obrat mě vážně dostal. ----- Nemám co víc dodat, perfektní seriál, který by mohl být vysílaný tak často jako Simpsonovi. Krásná krajina a animace, perfektní vtipné a ironické dialogy, ve chvíli kdy čekáte, že se stane jedna věc se mnohdy stane úplně něco jiného.. Prostě shlédnutím tohoto perfektního seriálu nic neztratíte, naopak vás odmění výborným humorem. Jednoduše doporučuji. ()