Jsem v kapele

• USA I'm in the Band
USA, (2009–2011), 15 h 24 min (Minutáž: 22–44 min)

Logan Miller, Stephen Full, Greg Baker, Caitlyn Taylor Love, Steve Valentine, Reginald VelJohnson, Carlos Alazraqui, James Hong, Vanessa Parise, Kelli Goss (viac)

Mladému Trippu Campbellovi se splní jeho nejdivočejší sen, když se připojí ke své oblíbené klasické rockové kapele Iron Weasel, jejíž členové jsou na tom tak bídně, že se nakonec ubytují v jeho pokoji pro hosty. (oficiálny text distribútora)

Eawy

Podľa môjho osobného názoru, je toto najlepší seriál z produkcie Disney. Je veľmi vtipný, plný pesničiek, priateľstva a hlavne je o niečom po čom každý túži. Byť členom svojej obľúbenej kapely. Hlavným hrdinom nie je žiadne trápne dievča a ani zamilovaný teeneger. Je ním chlapec, čo má svoju najlepšiu kamarátku a gitaru. Na každej časti sa aspoň raz zasmejem. Dabing po... polovicu vtipov, pozerať v origináli.55% ()

Lucatielle

Upřímně nerozumím tomu, jak někteří lidé tvrdí, jak je seriál naprosto nereálný a následně ho srovnávají s jinými Disney tituly jako např. Jonas Brother či Hannah Montana. Je to seriál pro děti, proč by vůbec měl být realistický? Plus podle mého názoru je mnohem lepší než spoustu jiných Disney seriálů. Je mi 25 let a rozhodla jsem se na seriál podívat znovu, po skoro 10 letech, protože stále nosím v hlavě některé hlášky, které sem tam mimoděk někomu řeknu. Humor ale rozhodně nesedne každému, ale pokud máte rádi občasné velmi "random" hlášky, je to seriál přesně pro vás. Ano, někdy jsou ty vtípky trochu trapné, ale je to skutečně jen otázka vkusu. Ten seriál je parodie a jako parodie je naprosto skvělý. Pro mě je to jediný Disney seriál z mého dětství, na který se vždycky ráda podívám. ()

I.AM.NOT

Překvapuje mě nynější vysoké hodnocení ( 56 %k 24.8.2010), protože se jedná o standardní (ne)děj se standardními (ne)zvraty, které přináší pouze ten nejhloupější prvoplánový humor. Většina těchto pořadů podobného rázu je silně "intelektuálním" osazenstvem čsfd strhána na dřeň a hozeno do odpadové stoky. Shrnuto- naprosto průměrná produkce podprůměrného kanálu pro ...nevím přesně jakou cílovou skupinu. Rozhodně jsou i horší (a mnoho) seriály, ale takto bezzubý děj a zápletky si nezaslouží (čistě ode mě) víc než jednu z pěti. ()

lardko

Sice na Disney chanelu se koukám jen na něco , ale vždycky když tohle dávaj tak se koukám je to fakt strašně komediální seriál. A ta kapela se mi dost líbí. Hlášky , scény , prostě všechno srandovní. Skvělé herecké obsazení. Každý díl mi přišel skvělý , a dost srandovní. Ani jeden mi nepřišel nudný , nebo trapný. Podle mě 100%. ()

MM_Ramone

Disney Channel degeneruje vkus súčastného mladého diváka už od útleho veku. To je v stručnosti vyjadrený môj názor na tento detský, komerčný, televízny kanál. Nestíham sa diviť aké otrasné stupidity tam produkujú. Samý odpad! Pre mňa jedinou výnimkou, ktorá samozrejme, že len potvrdzuje pravidlo, je seriál "I´m in the Band". Traja starnúci rockeri (Derek Jupiter - spev, Burger Pitt - basová gytara a Ash - bicie) priberú do svojej upadajúcej kapely (Iron Weasel) mladého teenagera Trippa, aby im hral na gitaru. Takže, Hey Ho Let´s Go! "I´m in the Band"! Rock It! Rock´n´Roll Forever!!! *** ()

• Natočeno bylo několik epizod druhé série, avšak po ukončení produkce nebyly díly nikdy zveřejněny. (ManOfPhoenix)
  • V jedné epizodě se parta objevila i na lodi SS Tipton, kde se objevily postavy z dalšího Disney seriálu Sladký život na palubě (od r. 2008), což oba seriály staví do jednoho univerza. (ManOfPhoenix)