Datel Woody je kreslená postavička. První epizoda tohoto seriálu byla natočená v roce 1940 a měla název "Knock Knock". Poslední natočenou epizodou klasické série byla v roce 1972 "Bye, Bye, Blackboard". Po této klasické sérii se v roce 1999 rozhodlo, že se natočí další příběhy tohoto oblíbeného hrdiny . Zatím byly natočeny 3 sezóny, celkem 53 epizod (1999-2003). Datel Woody má svoji hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. (Steew)

Zodd

Vizuálně fajn, ale narychlo spíchnuté. Duch původních grotesek je tentam (i ty pozdní byly celkem opruz), překvapivě nevýrazné i v rámci dobových cartoonů. Máme segmenty s Woodym, Chillym Willym (jiná klasická postavička studia), občas s datlicí Winnie a ten nejméně častý se synovcem a neteří. Původní sokové grotesek tu většinou jsou, ale nezajímavě podaní nebo s úplně jiným vzhledem. Navíc synovec a neteř Knothead a Splinter ve svých segmentech byli občas pronásledovaní dvěma gangster čokly jménem Billy a Louie (nebo Louis?), kteří jakoby z oka vypadli španělskému seriálu Basket Fever, což vede k otázkám. ()

Ded@M@tes

Zas tak špatný animák to není. Často jsem se ráno, než jsem šel do školy, na to koukal. A docela jsem se na to do dalšího dne dost těšil. / Viděné epizody cca *26.dílů / ( Hodnocení: 7/10 ) ()

DJ_bart

Jen ti praví degustátoři nulté generace ví.... Ideální večer v dětství jsem si bez Woodyho švihlých grotesek nedokázal představit. ()

BigDeal

Tento ďateľ mi teda rozhodne neprirástol k srdcu. Síce sa vedel originálne chechtať, ale jeho príbehy neboli ani zďaleka tak vtipné a svieže ako Bugs Bunny a spol. ()

Lachtaan

Každý, kdo cca před deseti lety častěji zapínal převážně Primu v ranních hodinách, musí stoprocentě znát ptáka s tím nejnakažlivějším smíchem v historii seriálů pro děti. Absolutně si už nevybavuju, o čem Datel Woody v jednotlivých epizodách pojednával, zaručeně mě ale bavil tím svým vtipným charakteristickým znakem. ()

Playman

Ošklivej Datel, moc ošklivej, zlej, zvrácenej a podlej =) To, že nějaký hovado dělá druhým naschvály není přece vtipné ! Jen v některých případech. Tenhle jedním z nich opravdu není... ()

sahe

Jednu hvězdičku jsem z toho vymáčkla a to jen proto, že někdy tam bylo něco dobrýho... ale jinak je to pro mě nezajímavý a fakt se u toho nezasměju... ale Američani asi jo no... neberu jim to. ()

Pipes

Datel Woody je arogantní, sobecký a rozmazlený fracek. Tuto postavu opravdu nesnáším a hnusí se mi její datlí smích. Vyzdvyhnout naopak musím skvělý herecký výkon tučňáka Zmrzlíka, který neustále řeší existenční problémy, jako je hlad a zima. Jen škoda, že se tučňák Zmrzlík objevuje pouze cca 1x do 5 dílů :( ()

wosho odpad!

Tento datel Woody mě nehorázně sral kdykoliv, kdekoliv, jakkoliv. Kdybych mohl udělal bych z něj španělského ptáčka s rýží a sežral bych ho!!!! ()

Greny

už to tady zaznělo a já se budu opakovat, ale když jsem nemocne¨ý nebo jsem z nějakýho důvodu doma, tak jedině tučňák to zachrání... ()

Martin_W

Tohodle "Datlíka" jsem asi v 6. - 10. přimo miloval. Každý díl jsem si musel nahrávat na VHS a pořád jsem se na to dokola díval, jak u starých dílů, tak i u nových. Jasných ***** :) ()