Ray Chase je vcelku sympatický, hoci trochu bláznivý predavač hračiek a otec tínedžera Jeremyho, ktorý sa zo všetkých síl usiluje plniť si otcovské povinnosti. V jeho okolí však nikto netuší, že vedie dvojitý život a v skutočnosti je tajným vládnym agentom. Keď Raya dostane do svojej moci nepriateľská agentka Eve, ktorá chce ovládnuť svet, Jeremy a jeho kamaráti vyrazia na odvážnu misiu, aby Raya zachránili... (oficiálny text distribútora)

adamo_znk

Je až neuvěřitelný, jak moc je tenhle film špatnej ! Na jednu stranu jasnej opad, na druhou pět hvězd za skvělou zábavu - na konec teda tři. To se jen tak nevidí. ()

DannyJ

Jó to se takhle procházim supermarketem a najednou mi do oka padne papírový DVDčko s nápisem Kulk Hogan - Klub Tajných Agentů.. No NEKUP TO! Nekončící prdel! ()

artas odpad!

Niekedy sa mi zdá že "tvorcovia" spoliehajú na názov filmu. Použime v názve filmu slovo agent, najlepšie v množnom čísle a ten zvyšok už nejako vyplníme. Toto nebolo ani akčné, ani vtipné a rodinné...? Dieťa moje odpusť mi že si sa na to musela pozerať. ()

• Na českém plakátu k filmu je místo jména Hulk Hogan napsáno Kulk Hogan. (moukey)