Vůdce militantní skupiny fanatiků Maxvell už vybral první cíl svých teroristických útoků Las Vegas město pozlátka a hazardu. V jednom z kasin pracuje také jeho bývalá přítelkyně Tracy. Maxwell ji chce zpět a ukázat, kdo ovládá svět. Má pro ni přichystaný i svatební dar... zničení obří přehrady a spolu s ní smrt stovek tisíc nevinných obětí. Mladá žena je za pomoci detektiva Rogera na útěku ale jen ona zároveň tuší, kde může šílený terorista příště udeřit. Příští cíl má jméno - Tracy! (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1

Ale no tak zase tak hrozny to nebylo ten zaporak je samozrejmne strasnej triky prumerny ale jinak je to dost akcni porad se neco deje ja se rozhodne nenudil film ve kterym zvladnou odpalit lod hotel dalnici a prehradu se hned tak nevidi i kdyz je to zetko ale z myho pohledu uchazejici ()

Akana

Byl to horký kandidát na můj první odpad, ale zase to nevyšlo. Béčko po všech stránkách tak zmršené a odfláknuté, že se nelze aspoň někdy nesmát, což si aspoň jednu hvězdičku zaslouží. Ať žije stará dobrá zadní projekce. ()