Grégoire Moulin, stárnoucí ostýchavý účetní, si sjedná rande naslepo s učitelkou tance. V baru. Jediné, co musí udělat, je přejít ulici a vejít. Osud to ale zdaleka takhle jednoduše nevidí. Nevěřili byste, co všechno se na té jedné hloupé ulici může odehrát. Už jste třeba viděli psa řídit auto? A navíc se právě tuto noc hraje finále francouzského národního mistrovství v kopané. Hlavní roli v příjemné romantické komedii francouzské provenience z roku 2001 ztvárnil Artus de Penguern, který snímek zároveň i režíroval a za svou práci byl nominován na prestižního Césara. Protějškem je mu Pascale Arbillotová . (oficiálny text distribútora)

July

Zpočátku velice slibná, hezky natočená i zahraná komedie, v druhé půlce (nejspíš někdy poté, co je hlavní hrdina vyhozen z taxíku) se to ale láme a vzniká spíš absurdita, přehrávaná komedie na způsob frašky. Není sice špatná, ale už to není ono. (POZOR, NÁSLEDUJE SPOILER: A pokud jde o hromadné umírání na koncích filmů, mám na to svůj názor. V komediích mi obvykle nepřijde vůbec vtipné a ve vážných filmech působí často až směšně. Ne vždy je to tak a ne vždy to vadí, ale stejně takovéhle závěry moc nemusím.) ()