Prechádzka po Mesiaci

• Česko Procházka po Měsíci (viac)

Léto roku 1969, čas svobody, lásky a koncertu ve Woodstocku. Pearl Kantrowitzová to ale cítí úplně jinak. Bydlí se svou rodinou v karavanu poblíž Woodstocku, a cítí se v pasti. Vdala se v sedmnácti za jediného muže, se kterým spala, má s ním dvě děti a cítí se jen jako jeho přívěšek. Ale rock je symbolem sexuální revoluce, vedle právě začíná legendární koncert, a Pearl touží zažít i něco jiné. Pokušení přijde v podobě přitažlivého prodavače košil Walkera, který v ní opět probudí vášeň, a v jediném dni se tak změní životy všech. I její dcera totiž Alison potkala svého prvního kluka, dostala první periodu, a vševidící tchýně dobře ví, co se v rodině jejího syna odehrává. Ví, že všichni musí udělat malý, ale důležitý krok. (oficiálny text distribútora)

kingik

Příběh se odehrává v roce 1969 a Viggo Mortensen zde hraje sympatického prodavače o něhož se začne vášnivě zajímat vdaná žena Diane Lane. Ta otěhotněla už v 17 letech a nyní živoří poblíž Woodstocku, odkud sálá nakažlivý duch volnosti. Je to normální film na který zapomenete ihned po jeho skončení. Neobsahuje totiž kromě dobrých herců žádné zapamatování hodné momenty. ()

dobytek

No taky bych si zašel trochu zafetovat na Woodstock, kdyby se pořádal přímo v sousedství. Jinak film jsem viděl kdysi dávno jako týnejdžr a pamatuju si, že se mi líbila tenkrát Anna Paquin. Nic moc jinýho mi v paměti neutkvělo. O 20 let později se mi spíš líbila Diane Lane, ale taky ten film kolem mě spíš tak nějak proplul, aniž by mě na něm něco výrazněji zaujalo. Myslim si, že film asi spíš bude zajímavější pro ženský publikum. ()

kleopatra

Diane Lane hraje maminu, která se, a není se jí co divit, když má doma Ňoumu Ňoumoviče, zaláskuje do Vigga !!! Ten jí nenásilně přivede od plotny, dětí a sousedské "kultury" k batikovaným tričkům, vodopádům, hudbě a "květinám". Procházka v oblacích nebo nohy pevně na zemi? Nedopadlo to tak, jak jsem si přála , ale film stojí za podívání. ()

Radiq

Celkem zajímavá romanťárna, která teda vlastně ani moc romantická není. Cartmen sice nesnáší hipíky, ale tady jich najdete celou hromadu, protože je do děje zapleten fesťák ve Woodstocku. Nechtěl bych to vidět ještě jednou... no i když Diane Lane za to stojí. Ale když budu myslet hlavou a ne ptákem, tak to jednou stačilo. Jo a ta náhodička, že dcerunka uviděla svou maminku mezi tolika lidma na tom festu, to bylo trapně vymyšlený. ()

Radko

Príležitosť odhodiť putá života v manželstve, ktoré sa premenilo v rutinu. Príležitosť realizovať si nenaplnené sny mladosti, ktoré skončili príliš skorým otehotnením s prvou láskou. Príležitosť zopakovať si mystické čaro večera pod hviezdnou oblohou, na ktorej sa dejú divy. Možno prvá a posledná v živote. Mladá, príťažlivá matka dvoch detí chytí ponúkanú šancu pevne za pačesy a naplno vpláva do osídiel znovu prebudenej vášne v čase, atmosférou nahrávajúcou takémuto dobrodružstvu. Prvý dotyk človeka s Mesiacom, festival Woodstock, ako manifestácia a vyvrcholenie obdobia detí kvetov a voľnej lásky. Ale dá sa odpútanie a voľný let realizovať pri dvoch deťoch? Príjemná retro vzťahová dráma, atmosférou dokonale vtiahnuca diváka do obdobia konca nádejných 60. rokov.. ()