Z Kevina se pro jeho nindžovské schopnosti stane filmová hvězda. Dostane nabídku na film a hned v zápětí na natočení dalšího pokračování. To ale dělá učitelce Suzan starost, protože Kevin zanedbává učení a hrozí mu, že nezvládne přestup na střední školu. Bezohledného producenta Davida to však nezajímá. Kevin je z filmového průmyslu rozčarovaný, a utíká před ním z domu. Strýček Bob se ho vydává hledat. (oficiálny text distribútora)

corpsy

No na prekvapenie sa tu odohrala aj automobilová naháňačka, Copyright filmovej spoločnosti PM Entertainment. Takže aj nejaký ten plechový šrot. Ináč je to ale len mierny upgrade oproti prvej časti. Tu sa niekto trochu snažil o tretiu dimenziu postáv. Aj keď to nevyšlo, má to niečo do seba. Hlavne vďaka vedľajším postavičkám. ()

SeBig

Po filmech od Asylum, na který jsem koukal před tímhle to byl celkem "oddych", ale je to ojedinělá sračka a už i bez Dona Dragona. Tfuj. ()

humanbeing

Ani nevím proč jsem věnoval část svého odpoledne tomuhle filmu. Částečně asi kvůli atmosféře, která mi evokovala osmdesátá léta - bohužel záhy jsem zjistil, že ne všechny filmy z tohohle období (film je už ale z roku 1994) dokáží ještě dnes fungovat. Dějově je poskládaný z těch horších nápadů, které jsou ještě podepřeny různými klišé. Musím říct, že kdybych se na něho díval kdysi, byl bych spokojený, teď mi to přišlo jako ztráta času. ()