Filmová hvězda Helen Stanley (Gail Patrick) od první scény prudí všechny kolem, vyžaduje si pozornost: „Já jsem hvězda a vy budete dělat co já říkám!“ Vyhrožuje, pohádá se s bývalým manželem Lee Davisem (Kane Richmond), protože si začal s její sestrou Betty Lane (Shirley Grey). Pak si sedne k telefonu a přivolá inspektora Steva Trenta (Ralph Bellamy), protože se bojí o svůj život. Natáčení pokračuje taneční scénou, kdy má herečku zastřelit žárlivý partner Wallach (Stephen Chase). Vidíme, jak si hraje s náboji v revolveru, a když Helen v krásné róbě přitančí, vystřelí a ona se malebně zhroutí. „Hotovo, střih!“ Když jdou ale pomoci Helen, aby se zvedla, zjistí, že je opravdu mrtvá. Inspektor tak má na krku vraždu. Wallach se přizná, že dal do zbraně opravdový náboj a spáchá sebevraždu. Jenže jeho kulka je pořád v bubínku a smrt musela přijít odjinud. Podezřelých je dostatek, kameraman Davis, sestra Betty, manažer George Noel (Bradley Page), který jí dluží peníze, režisér Gibson (Lucien Prival), na kterého Stanley věděla, že má propadlé vízum, a konec konců i její řidič Karl Williams (Vincent Sherman), který ji vydíral. Trent pátrá, snaží se najít její deník, ale rozhodující je pečlivá rekonstrukce vraždy, při níž vyjde pravda najevo. (Peabody)