Doktorku Frýbovou někdo vykrade, když si z bytu odskočí vynést smetí. Podezírá podivný pár, který pravidelně chodí za jejím sousedem, záhadným panem Nouzou. Ukáže se, že měla pravdu. Nouza pečuje jako kurátor o propuštěné kriminálníky a hned ví, který z jeho klientů to bude mít na svědomí. Ukradenou krabičku se šperky jí přinese a oba se při té příležitosti sblíží. Sochař Venhoda dostal zakázku - na sídlišti má stát jeho socha. Při té příležitosti navštíví Jitku Strachotovou, ale oba se přesvědčí, že jejich vztah už opravdu skončil. Starý Petrbok je nemocný, vypadá to s ním dost špatně, ale uzdraví se a pořídí si nového psa. Zato náhle umírá paní Součková, babička Slávka Kefurta. Jaruška Krejzová porodí svému Rudovi dceru. Zezula dopsal svou novelu a zjistil, že není žádný spisovatel. Vyhledá svou ženu Miriam, se kterou se před rokem rozešel. Bohumil Panc je převelen na novou stavbu. (TV JOJ)

sator

Může bejt takovej králík hulvát? Nouza (Rudolf Hrušínský) říká že ale vaří jen Irskou kávu, jenže do té patří whisky a smetana, při její přípravě však Nouza nepoužije ani jednu ze složek. ()

Padme_Anakin

Zdařilé zakončení série, velice mě potěšila paní Rosůlková, vedla tak krásný a upřímný rozhovor s Danielou Kolářovou, až jsem z toho měla knedlík v krku a slzy v očích.. Pak už mě jen zlehka dorazil Rudolf Hrušínský s Jiřinkou Jiráskovou, ta jejich výměna u kávy byla prostě nádherná.. A velice si cením toho nového života na závěr, ať už právě narozená dcera či nové štěně.. ()

javlapippi

Nejaký pôrod, nejaký pohreb, nejaká svatba, nejaké služobné cestovanie, zopár psov a inej zveri, odhalí sa tajomstvo zapieraného Hrušínskeho aj jeho podozrivých návštevníkov a celkovo sa všetko tak nejako dôstojne uzavrie, ukončí a dokonca aj zopár sĺz sa uroní. Milé. Traja neprispôsobiví recidivisti pred dverami. ()

• Nouza (Rudolf Hrušínský) říká, že vaří jen irskou kávu, jenže do té patří whisky a smetana. Při její přípravě však Nouza nepoužije ani jednu ze složek. (sator)