Quincy Magor (Leslie Nielsen) je výstřední milionář s otevřeným srdcem, slabým zrakem a neuvěřitelnou klikou, bez které by se v životě neobešel. Pan Magor totiž zásadně odmítá nosit brýle. Přesto díky svému štěstí jako zázrakem bez úhony propluje každou nebezpečnou situací. A většinou ani netuší, na jak tenkém vlásku visel jeho život. Tentokrát se pan Magor náhodou zapletl do loupeže diamantu nedozírné hodnoty. Díky jeho pověstné klice odešli zloději s nepořízenou a drahokam se shodou náhod ocitl v jeho kapse. Krásná lupička Luanne LeSeur se ale nehodlá vzdát své kořisti a snaží se z popleteného milionáře učinit oběť svých rafinovaně ukutých piklů. Pan Magor a jeho synovec Waldo se navíc brzy ocitají ve dvojím ohni. V patách totiž mají nejenom padouchy, ale i agenty FBI, kteří se domnívají, že právě pan Magor je pachatelem mimořádně rafinované loupeže. Bláznivý rej nedorozumění, honiček a odvážných kaskadérských kousků může začít.

PAN MAGOR vznikl na motivy populárního animovaného seriálu Mr. Magoo. (oficiálny text distribútora)

Fiftis

Komédia, ktorá dosahuje asi len priemernú úroveň. Dej je navyše primitívny a nudný. Leslie Nielsen tu podal ako tak dobrý herecký výkon, ale film nedosahuje kvalít Agenta WC-40, Bláznivých striel ani Utopenca na úteku. Ak sa chcete ale odreagovať po namáhavom dni plnom stresu, toto je nenáročný film pre vás. Uvidíte tú scény, ktoré vás zaručene rozosmejú, i keď sú dosť hlúpe a jednoduché. ()

wosho

Film co ocení malí špunti do 10ti let, důchodci starší 75let a lidé po lobotomii mozku jakéhokoliv věku. Pan Magor nemá žádnou filmovou hodnotu, je profesionálně napsaný, natočený, bez humoru pro normální lidi, bez života. Dá se jím zabít solidně sobotní dopoledne, kdy mozek po prokaleném večeru nefunguje na 100%, ale že bych se jím bavil v normálním stavu se říci nedá. ()

spikey1 odpad!

Leslie... cos mi to udělal? pod co ses to podepsal? jistě... filmová adaptace v americe velmi oblíbené seriálové animované postavičky pana Magora nemohla dostat lepšího představitele.... ale vše se přeci jen zfilmovat nedá a tady se to prokázalo. vtip který využívá animovaný seriál nejde použít ve filmu i když je to komedie ()

Lachtaan

Mé přesvědčení o tom zhlédnout všechny komedie nezaměnitelného Leslieho Nielsena se rozplynulo okamžitě při spuštění ptákovinky jménem Pan Magor. Nepochopil jsem děj, nepochopil jsem pointu, nezachytil jsem důvod, proč je snímek z části animovaný. Vedle Agenta WC40, Utopence na útěku či legendární a stále nejzábavnější parodie Bláznivé střely je tohle obrovský krok vedle. Škoda, že si pan Nielsen po tomto přešlapu již nikdy reputaci nevylepší. ()

Karlsberger

Film je plný trapných vtipů, které ještě víc ztrapňuje hudba v pozadí. Co se filmu naopak povedlo, byl animovaný začátek a konec. Nejlepší hercký výkon předvedl bezpochyby pes Angus, který několikrát zachránil pana Magora před pádem. Co mi hlavně kazilo film, byla příšerná záporačka, která vypadala jako velice nepovedený ladyboy. Celkově film hodnotím jako průměrnou komedii, která je jen o něco lepší než film 2001: Vesmírná Prda. ()

• Film sa po uvedení do kín stretol s veľkou kritikou nevidiacich a slabozrakých. Kvôli tomu bol z kinodistribúcie stiahnutý už po dvoch týždňoch premietania. (m.a.t.o.)