Clarissa Darling (Melissa Joan Hart) je dospívající puberťačka zabývající se typickými každodenními problémy náctiletých jako jsou škola, přátelé, kluci, otravná rodina a mnoho dalších. (MishalaMtG)

DJ Obelix

Rád bych si to zopakoval. Bylo to samozřejmě poplatné době vzniku (přelom osmdesátek a devadesátek je na tom znát), ale já se u toho dobře bavil. Nejvíc mě bavila postava bratra hlavní hrdinky :-) ()

Hnedoocko

Seriál "Sabrina mladá čarodějnice" byl o 100% lepší, ale i tak jsem se pobavila. A co víc, díky Clarisse mám dodnes úchylku na náušnice :) ()

Ulrich

Takove guilty pleasure bez toho "pleasure". Moc se za to stydim :)) Dukaz toho, kolik rozlicnych serialu v Americe je a kolik silenych cest si k cloveku muze i ten nejvetsi shit najit :)) ()

Mercilonka

Díky tomuhle seriálu jsem se těšila na pubertu. Představovala jsem si, jak se k nám, do šestého patra šplhá můj nejlepší kámoš a jsem stejně cool jako oni :) Zpracování bylo velmi vtipné, když Clarissa s "námi" mluvila přes televizi a malovala rukou grafy atp. Prostě jedinečné. PS: Hodnotím 5-ti hvězdičkama s ohledem na dobu vzniku. ()

kofolik

Nikdy nezapomenu na díl, kde soused přemluová, ať s ní jde na koncert SMASHING PUMKINS, ale místo toho chce dělat uplně něco jiného, což už tenkrát bylo samozřejmě nepochopitelné. ()