Dva zlodějíčci Dustin (Woody Harrelson) a Buzz (Hank Azaria) se protloukají životem, jak se dá. Dustin, který se snaží malovat, jednoho dne potká v galerii tajemnou Christiane (Ely Pouget) a okamžitě jejímu kouzlu podlehne. Když druhý den zmešká rande, vyrazí za Christiane domů. Tu ale v bytě, kde se spolu předchozí noci milovali, nikdo nezná. Dustin začne malovat její obrazy a za pomoci přítele Paula (Paul Lussier) brzy uspořádá vernisáž... (dopitak)

misterz

Veľmi jednoduchý príbeh miestami trochu nudný, ktorý sa ale nesie v príjemnej deväťdesiatkovej (resp. osemdesiatkovej) atmosfére. Na komédiu tu však bolo málo vtipu a na romantiku zase málo emócií. Až na pár hlášok W. Harrelsona (hlavne zo začiatku filmu) príliš nevýrazné a nemastné-neslané. Slabučký priemer. 50/100 50/100 ()

Padme_Anakin

"Podívej se na mě, dneska je mi 27, dvacet sedm! To je skoro 30. Jsem už dospělej. Víš, když mi bylo 25, moh’ sem blbnout a prošlo mi to. 26 byla brnkačka, prakticky jsem moh‘ prospat celej rok. Ale 27? To je území nikoho. Věkový očistec." Hlavní hrdina v den svých narozenin filosofuje a jeho nespokojenost je viditelná. A pak potká ji. A od té chvíle už nebude nic tak jako dřív. Film se nese v příjemné atmosféře, místy pobaví a rozesměje, hlavní postavy jsou dobře koukatelné a jedna se musí nad jejich problémy shovívavě pousmát. ()

TheRaven

Hodně mdlé romantické drama s komedií navrch (ne thriller jak je tu uvedeno). Mladej Woody nevýraznej, více zaujme postava, kterou hraje Hank Azaria. Příběh celkově krutě nedotaženej, dialogy slabý (viděl jsem to teda s dabingem, ale ani v originále to asi nebude žádnej zázrak). ()

dobytek

Takový plácání od ničeho k ničemu v podání dvojice Woody Harrelson a Hank Azaria. Nevim, kdo přišel na to, že je to thriller. Je to spíš taková romantická blbina, ze který si zejtra budu pamatovat tak maximálně Seana Penna v příšerný paruce, kterej se ve filmu mihnul asi na 3 minuty. Ani nevim, jestli si to ty 3 hvězdy vůbec zaslouží, ale v poslední době mam "štěstí" na samý špatný filmy, takže asi už dávám 3 hvězdy všemu, co se dá dokoukat do konce a nemam potom nutkání navštívit gastroenterologa. 50% ()

dopitak

Zvláštní film. Má výbornou atmosféru, ale některé části scénáře mi přišly poněkud nedotáhnuté. Například postava Christiane je jen načrtnuta, její problémy jsou naznačeny, ale zůstávají až do konce filmu nevysvětleny.___Nejlepší byl Bruce (Phil Brock) v galerii a jeho citování filmů (a tančení):-))___Hank Azaria hrál skvěle a asi si budu muset najít něco s ním, ale jedničkou byl pro mě jasně Woody, toho prostě můžu ve všem. ()