Zakázané ovoce

• Taliansko Inhibition (viac)
všetky plagáty

Po rokoch sexuálneho ponižovania zo strany svojho sadistického manžela a jeho priateľov sa bohatá dedička Anna (Ilona Staller) snaží získať späť svoj zmysel pre identitu. Za týmto účelom sa nielenže stáva nemilosrdnou v podnikaní, ale tiež sa teší zo sexuálnej dominancie od svojej mladej sekretárky Carol (Claudine Beccarie). Svoju sexuálnu silu sa pokúša uplatniť aj nad cestovateľom Petrom (Ivan Rassimov). (westerns)

Karlos80

Pěkně natočený melodramaticko/erotický film s trochu nejasným koncem. Příběh je ale přesvědčivý (pár scén jako onanie Beccarie, bar, nebo sex ve vodě se vám nejspíš natrvalo vryjí do paměti), vývoj postav nad průměrem - stejně tak i herectví, nahoty a erotiky přehršel, hudba bratří De Angelisů jako vždy výtečná (ale mám pocit že jsem ji už někde slyšel) a velmi vhodná pro tento druh filmu. Nemám toho moc co bych dodal, Ex-francouzská porno hvězda Claudine Beccarie v roli citově chladné bohaté vdovy a Ilona Staller - později populární Cicciolina (blonďatý anděl z jehož ta krása přímo vyzařuje - ale ona tu nemá tolik odvážných scén) jsou hlavními lákadly této skutečně povedené erotiky s prosluněného Tunisu! Film existuje a byl vydán v Itálii na DVD (fa. NoShame) ve dvou verzí cut/uncut - softcore (1:26) a hardcore (1:43) viz zde pro srhttp://www.schnittberichte.com/report.php?ID=95731 kde je to jasně a přehledně vysvětleno, jsou zde. ()