S tebou a bez tebe

• Česko S tebou i bez tebe (viac)
všetky plagáty

Stalo se to jednoho dlouhého a parného léta, v Londýně, v sedmdesátých letech minulého století. Tehdy si tichá Holly a excentrická Marina daly slib celoživotního přátelství. Pojilo je mnoho věcí neuspořádané rodinné vztahy, touha po dobrodružství, přání ochutnat zakázané ovoce. Řekli si všechno a o všechno se podělily. Byly mladé a svět jim ležel u nohou. A roky plynuly. Z dívek se staly ženy, které už okusily vše, co svět nabízí sex, lásku, rock ´n ´roll i životní ztráty. Nakonec se ukazuje, že ani to přátelství vlastně nebylo zas tak pevné, jak se na první pohled zdálo. Jen ty vzpomínky jim už nikdo nevezme. (oficiálny text distribútora)

femme fatale

Tento příběh má pro mne zvláštní kouzlo, když jsem ho viděla poprvé procházela jsem podobnou situací jako hlavní hrdinky a skoro celý příběh jsem jen souhlasně kývala ano to je opravdu možné, takhle se mi to také stalo a nemohla jsem tomu věřit. Myslím si, že někdy prostě filmu dokážete odpustit cokoliv jen proto, že si s ním rozumíte a toto je i můj případ. Maličko se ale děsím, že to kouzlo pomine až se na film příště podívám, protože se prostě už nebudu moci ztotožnit s dějem, ale i tak to byl hezký zážitek...Ještě musím dodat, že S tebou i bez tebe byl první film, kde se mi Michelle Williams představila jako opravdová herečka. ()

Renton

Scénář: Sandra Goldbacher, Laurence Coriat .. Mnohaletý příběh, kde sledujeme dvě holky, které jsou od dětství přítelkyně. Jedna šuk* s každým a ta druhá je z toho nešťastná.. Slabší film o tom jak vás přátelství může dusit s hodně uplakanou Michelle Williams. 50%. ()

Slarque

Téměř tři desítky let ze života dvou holek/žen mi přišly neuvěřitelně nudné. Lepší scénář mají snad i některé telenovely, a to v nich nejspíš řeší ty samé problémy. A i u tohohle filmu jsem měl takový divný pocit, že kdybych na půl hodiny odešel od televize, tak bych o nic podstatného nepřišel. Bohužel jsem to neudělal. ()

dr.horrible

Me Without You mám veľmi rád. Je to také ženské (dramatické) High Fidelity a hlavné predstaviteľky sú super. Anna Friel sa týmto svojho času prebojovala až na čelo rebríčka mojich obľúbených. Škoda, že nemala šťastie na výber rolí a v zámorí sa do prvej ligy dostala iba ako herečka seriálov a vedľajších úloh. Aspoň, že u nás ju pár ľudí pozná, Báthoryčku. ()

saaaky

Rozhodně na první pohled zajímavý snímek, navíc s Michelle Williams a Annou Friel. To je na začátek slušné lákadlo. Ve své podstatě ale film o ničem novém, stále na stejné brdo a navíc ještě nepříliš dobře provedené. Připadá mi, že ty dvě neřeší pomalu nic jiného než drogy, sex a vzájemné obelhávání a film tak spadá kamsi hodně do hlubin. Bohužel. I přesto by neměl zapadnout do šedi průměru. ()