Himitsu no hanazono

• Japonsko ひみつの花園 (viac)

Sakiko Suzuki je mladá slečna posedlá už od mladí penězi a jejich počítáním. Najde si práci v bance, kde svůj koníček i provozuje. Jednoho dne však banku přepadnou a jí vezmou jako rukojmí. Avšak při útěku nezvládnou lupiči řízení a spadnou ze skály. Sakiko se zachrání, když spadne do řeky a s ní i žlutý kufr, ten se však potopí někde při cestě po řece mezi peřejemi a vodopády. Sakiko přežije a dostane se do nemocnice. Když se vyléčí a zjišťuje, že peníze z té loupeže nebyli nalezeny, je jí jasné, že byly v tom kufru, a tak se začne připravovat na cestu za žlutým kufrem a pěti miliony v něm. (balone)

molotov

Trochu ztřeštěná, ale naprosto odzbrojující komedie o dívce posedlé penězi, jejímž smyslem života se stane hledání kufru plného peněz, který zůstal kdesi v divočině po bankovních lupičích. Co je na tomto filmu nejlepší je jasně představitelka hlavní role, která se pro tuhle roli snad narodila a její úsměv, když mluví o penězích, snad nikdy nezapomenu. ()

balone

Příjemná komedie. To je možná tak vše co by se dalo říct. První polovina je opravdu vtipná, kdy jsem se smál těm šílenostem, druhá polovina však stále opakuje vtipy. Příběh originální a hlavní postava roztomilá a šílená, jenom díky ní jsem, chtěl ještě hvězdu přidat. 65% ()

Sysel_CZ

My Secret Cache je milá, přemilá komedie o dívce, která je nadevše posedlá bohatstvím a je pro ně ochotná udělat cokoli. A když ji bankovní lupiči unesou, vybourají se a jejich poklad zůstane kdesi hluboko v lesích... Čeká tam jen na ni, jen se k němu dostat. Při sledování jsem se bavil opravdu náramně, scénář skýtá opravdu dostatek vtipných vychytávek a hlavní herečka se pro svou roli víc než hodí. Je jen škoda, že takových snímků Japonci netočí o mnoho víc. 5/5 ()

Tsuki

Tak tady vidíme kořeny Yaguchiho filmů! :) Je to sice jeden z jeho prvních režisérských/scénáristických počinů a má to svoje mouchy, ale už tehdy dokázal naplno projevit svou nápaditost, smysl pro vtip a taky příběh zasadit do nějakého zajímavého oboru (zde geologie, i když se jí film týká jen částečně...) Chování hlavní hrdinky připomínalo (jak poznamenal můj přítel) sobeckou verzi Forresta Gumpa, protože si šla bezhlavě za svým nehledě na okolí. Ale efekt výborný, protože tahle postava byla místy vážně k popukání. Některé scény byly vtipné už jen svou absurditou nebo případně chabým zkratkovitým zpracováním (které bylo ale nejspíš cílené). Taková šílená jednohubka z japonských devadesátek, u které se člověk jednoduše pobaví. ~(4,1)~ ()

hunty

Trošku bláznivá japonská komedie, Naomi Nishida v hlavní roli s jejím neustále vykuleným pohledem tomu jen přidává. Ve svém vlastním světě peněz je možná pánem, ale při konverzaci s okolím si říkáte "wtf" : ) Povedené, poměrně originální dílko. ()

Laputa

Tohle bylo fakt moc příjemné. Celé velice vkusné s potrhlými kousky, které nepůsobili překvapivě vůbec trapně, ale zábavně. Trošku slabších pět hvězd. Bezva : ) ()

Ceres

Naprosto skvělá komedie o dívce, která pro peníze udělá naprosto všechno. Opravdu sem nečekal, že tohle bude taková sranda. Skvělé, co více říct. 95 % ()

mi0

Začínam sa obávať, že určitý štýl Japonského humoru ide kompletne mimo mňa a to, čo sa iným zdá vtipné mne pripadá trápne. Film si ma udržal len peknou myšlienkou a dosť dlho som musel rozmýšlať, prečo mu dať takto "vysoké" hodnotenie, aké som dal.... ()

fr3ak

Příjemná komedie o jedné dost podivné holce pro kterou v životě hrají prim pouze peníze a způsob jak se k nim dostat. Nikdy bych neřekl že to může být taková hlína :) a Naomi Nishida je skvělá. ()

muti

trochu sklamanie, absolutne priemerny film, ktory sa ledva dostava na hranicu ***. nechapem, z coho take nadsenie. postavy su preafektovane, teatralne a neatraktivne. film vyzneje velmi nizkorozpoctovo, aj ked realisticky. v pozadi hra miestami divne random irska hudba. komedia to vlastne ani nie je, skor veselo ladeny film s par usmevnymi momentami. film o hladani nielen penazi, ale aj o hladani seba sameho. ano, peniaze vedia motivovat a hlavnu hedinku veru riadne, no stale ide imho o nevyuzity potencial filmu ()