Bývalý agent FBI Price (DOLPH LUNDGREN) vlastní agenturu zabývající se ukrýváním svědků. Život mu změní setkání s bývalým kolegou Sonny Mathisem. Drogový kartel si objednal jeho smrt, Sonny potřebuje ukrýt, ale konspirační systém se po jeho příchodu náhle hroutí. Je prozrazena i identita svědka, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. Muž, který zpronevěřil několik milionů dolarů, je zároveň korunním svědkem proti kartelu a i on je zabijákovým cílem. Price řeší nejzáhadnější případ své kariéry... Nikdo neví, kdo je vrah a terčem jeho střely může být každý. (oficiálny text distribútora)

AdamesWWE

[3/10] Niečo v podobnom štýle som čakal, Lundgren v tomto období točil najhoršie filmy svojej kariéry ale rozhodol sa že to risknem. Nebolo to až také hrozné, príbeh nieje nič extra, väčšinu času to nemá žiadny význam sledovať lebo sa nič nedeje, alebo sa deje a aj to išlo mimo mna. Akčné scény priemerné. Lundgren v jednej zo svojich slabších úloh. Kvôli Doplhovi dám tie 2*, až také zlé to nebolo. ()

mzss1

|39%| Film to opravdu není vyloženě otřesný. Jen je to moc nezáživný, amatérské a hůře natočené akční scény, které skoro vůbec nezaujmou, řetězení postav, chvílemi to moc smysl nedává, hlavně v divném finále. Dolph se mi zde ani do této role nehodil, jasně má tu souboje, ale proč jsou tak zpomalené, debilně natočené? Jako určitou úroven to celkově má, tak nebudu dávat odpady jako většina, prostě je to takový snesitelný podprůměr, který místy nudí, ale dá se to. ()

Lacike odpad!

Mal som nutkanie tomu dat aspon jednu hviezdicku, lebo som si predtym pustil megasracku Jill Rips. Naviac to je tentoraz regulerny akcny film a Lundgren tu vyzera dobre. Nosi kvalitny oblek a ma dobry uces. Lenze dej je podany strasne chaoticky. Bambilion ludi tam patra po jednom manikovi a nakoniec sa ukaze, ze ani ten manik nie je tym, cim sa zdal. Ale to nie je nic oproti mizernym akcnym scenam. Prestrelky su nudne, nahanacka komicka, vybuch trapny a bitky maju tuctovu choreografiu ale ako bonus sa behom nich viackrat pauzne obraz, takze som si chvilu myslel, ze mam poskodeny rip. Neviem co tym reziser sledoval. No to je jedno. Vysledok je len o chlp lepsi odpad ako Jill Rips. 1/10. ()

Superpero

Začalo to dobře. Z Lundgrena s parukou jsem dostal megavýtlem a do toho hrála ta správná ultralevná, shitovní, béčková hudba. Jenže jakmile si Dolph paruku sundal, už to začlo bejt čim dál víc blbší. Akční scény (a že jich moc neni) jsou všechny ve tmě, takže z nich není nic vidět. Kamera je příšerná a navíc je to u nás na DVD v ořezu 4:3, takže to na mě působilo jak ňáká nejvíc telenovela. Režie stojí taky za prd a nejhorší jsou chvíle, kdy si Marc S. Grenier myslí že je Tony Scott a začnou trapné zrychlovačky a zastavovačky obrazu, což hlavně kvůli ultranízkému rozpočtu působí debilně. Zato Dolph Lundgren se skutečně snaží hrát.....a docela mu to jde. ()

Lateef

Jak šel čas se Skrytou agendou: 0:55 - posral jsem se smíchy, když jsem spatřil nejtrapnější příčesek na světě. 3:12 - Lundgren se pokusil o vtip. 5:26 - výbuch... a co jako?? 7:00-13:00 - o co tu kurva jde?? 15:17 - překvapivě slušný střelecký monolog. 18:49 - Lundgren se snažil diváka přesvědčit, že má rentgenový oči. 19:30-20:30 - bitka ve tmě, viděl jsem jen logo Nova v levým horním rohu obrazovky. 23:20-25:21 - nevím, co se děje, ale je to strašně béčkové. 26:33 - Lundgren si ožírá držku. 28:14 - docela se to rozjíždí. 29:05 - ... a už to chcíplo. 30:00 - film je z 96% ve tmě a z 89% se mluví o nezábavných věcech. 33:13 - vážný dialog, naoko dojemný. 39:29 - na béčkové vody, lesy a stráně docela obstojná bitka. 40:00-konec - hledět se do zdi uteče rychleji, než dokoukat Skrytou agendu, i přes občasný koukatelný moment hrozná nuda, ubíjející dialogy, nevím, režisér se asi posral. ()

• Film se natáčel v Montrealu v Kanadě. (rafix)