Pri pozorovaní kométy letiacej okolo Marsu sa zistí, že náhle zmenila smer a narazila do červenej planéty. Úlomky teraz letia priamo na Zem a pri dopade spôsobia zánik života.
Medzi tým sa na našej planéte dejú rôzne úkazy. Teraz prichádza čas pre mladých vedcov, aby zistili, ako mohla kométa tak náhle zmeniť smer a ako odvrátiť blížiacu sa katastrofu. (HaceR)

lennyd

To si takhle jednou letí kometka, když náhle nedaleko Marsu změní svůj kurs, a s rudou planetou se srazí. Největší vědecké kapacity zkoumají, co za náhlou změnu kurzu stojí - a odhalí šokující zjištění. K zemi se blíží jakási černá díra, které zásadně ovlivňuje gravitaci ve svém okolí - a obrovskou rychlostí se blíží k zemi. Naštěstí zde je bratr Rain mana, který dokáže počítat rychleji než stroje v NASA, takže je Země zase jednou zachráněna ... Začnu nejdříve tím, co je na filmu dobré - má naprosto nejhezčí cover, který jsem kdy viděl. Bohužel tvorbou tohoto obrázku se vyčerpala jakákoliv invence všech zúčastněných, takže podle toho film taky tak vypadá. U televizního filmu jsem ochoten leccos překousnout, ale čeho je moc, toho je příliš - punkerka jako největší odborník na teoretickou fyziku, mentálně postižený se snadno dostane do velínu NASA, srdceryvná scéna zaláskované mládeže a podobně. Chtěl jsem dát odpad, ale opravdu ten obrázek se opravdu povedl... ()

MM_Ramone

Nedávno som si pozrel "Austrálsku apokalypsu", pár dní pred tým som zhliadol "Snehovú apokalypsu", režisér Paul Ziller ma omráčil filmom "Apokalypsa: Posledný deň Zeme", videl som "Apokalypsu v Los Angeles" a tiež i titul "Apokalypsa: V znamení zverokruhu". Zasiahla ma aj "Apokalypsa meteorov". Mám pozretý aj film "Apokalypsa: Smrtiace Slnko". No a dnes som si pustil snímok "Quantum Apokalypsa". Všetky tieto apokalypsy majú niečo spoločné. Sú to príšerné, nízkorozpočtové, katastrofálne katastrofické filmové braky. * ()

Madsbender odpad!

Od prvej do poslednej minúty typická céčková katastrofická produkcia. Patetická, hlúpa, režijne i scenáristicky maximálne nezvládnutá (resp. odfláknutá). Postavy tvorí banda archetypálnych mudrcov, ktorý si však v skutočnosti horko-ťažko zvládnu zaviazať šnúrky na topánkach, autistická verzia Einsteina zmiešaného so Stephenom Hawkingom a Sherlockom Holmesom, pár pubertálnych výrastkov a zopár "dospelých" s akútnymi príznakmi postupujúcej demencie. K tomu maximálne nelogický príbeh, efekty ako z rýchlokvasenej nízkorozpočtovej akčnej počítačovej hry 10 rokov dozadu a navrch poriadna porcia amerického pátosu a pokrytectva (viz. prezidentov prejav a príprava naň). Lepšie dialógy sú aj v Mélièsových filmoch. A to žiadne nemajú. 0% ()

WoWoW odpad!

Ani nevím proč jsem na to koukal, možná je to můj projev masochyzmu. Je to další ubohost z řad amerických televizních katastrofických filmů. Všechno, co film dělá filmem, je tu nechutné, odpudivé a nedokonalé (směšně jednoduché dialogy, kamera, hercké výkony, zápletka a v neposlední řadě zvláštní efekty z prehistorických dob). Prostě a jednoduše je to film k blití. ()

bassator odpad!

Zánik Země je jedno z témat které se omílá stále dokola. Jsem už toho přesycen a dám si od tohoto tématu asi trochu oddych. Hlavně po tomto EXTRAKOUSKU. Někdo tu napsal - "Na světě jsou tisíce vědátorů a svět má zachránit nějaká šáhlá bloncka?" To bylo přesné... V době nejmodernějšchí počítačů, které vypočítají na roky dopředu co bude (kam co dopadne), najednou svět závislý na "těchto šílencích" a jednom "postiženým géniovy", který bydlí zrovna za městem a který to vše dokázal v hlavě spočítat? Snesu cokoliv, ale tohle bylo moc... - 21. 9. 2010 - 0% ()