„Smyslem manželství je péče o děti,“ káže nám v kostce jinak dlouhý úvodní text. Malý Freddie Worthington (Sonny Bupp) a jeho sestra Marion (Anne Bennett) přicházejí za maminkou Edith (Natalie Moorhead), která se povaluje v ložnici a třídí si poštu. „Mami, proč s námi táta nechce jít do zoologické,“ ptají se děti. „Protože má moc práce se svou železnicí a já taky nemám čas,“ odpoví maminka. Takže na děti zbyde služebná a chůva jeptiška, poflakují se po domě v Bostonu a kolem něho a nakonec Marion spadne do šachty výtahu na jídlo v patře. Rychle se zotavuje, ale nastartuje tím rozchod a rozvod rodičů. Otec John (Robert Frazer) dostane do výchovy Freddieho a matka dceru, ale ani jeden se o děti opravdu nestará. Když dospějí, jsou s nimi jen trable. Fred (Glen Boles) se občas porve v nočních klubech a je věčný student už asi třetí vysoké školy, nakonec se s pomocí zpěvačky Gale Addams (Claudia Dell) začne živit jako pianista. Marion (Joan Marsh) si po jednom divokém mejdanu rychle a natruc matce vzala malého gangstera Thomase Scotta (Niles Welch) a kvůli němu skončila na rok v base. Slituje se nad ní sousedka Elsie (Barbara Pepper), která si sama chtěla Scotta vzít, ale Marion je jí líto. Vezme ji do nočního podniku, kde se Marion a Fred po letech setkají. Pak je nalezen zastřelený Scott a policie podezřívá oba sourozence z vraždy. Noviny jsou plné jejich příběhu a oba rodiče jsou označováni za tak trochu viníky jejich situace. Spojí se takto podivně zase rodina a podaří se očistit Ferda a Marion? (Peabody)