Dobrodruh a hledač pokladů Jackie odvážně získá v jednom starobylém městě v poušti zbraň patřící k výzbroji bohů. Ovšem strážci zbraní nejsou ochotni vzdát se svého pokladu. Členové kmenu unesou Jackieho přítelkyni Loreleii, aby ho tím přinutili k vydání všech zbraní patřících k výzbroji bohů. Vysvobození dívky není snadným úkolem, jelikož na cestě jsou uložené různé nástrahy, číhají na něj odvážné amazonky a zlostný čaroděj. Jméno Jackie Chan je už dobře známo nejen mezi milovníky bojových umění, kteří se kochají pohledem na jeho bravurní kung-fung scény, ale okouzlují nás i jeho komedie. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme se spoustou humoru, který je pro něj tak charakteristický a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (Klub Publishing)

Kelly2502

Pre mňa neskutočne nostalgický film. Jeden z prvých filmov, ktoré som ako malý chlapec pozeral na kazeťáku načierno natočeného z telky, prvý film kde som sa stretol s Hongkongskou kinematografiou a hlavne prvý film, ktorý som dokázal pozerať stále dookola a neprestal ma baviť. Jackie Chan má aj lepšie filmy, čo si budeme nahovárať, mňa však neskutočne udivuje ako pekne je tu vyvážená akcia so zábavou, niečo s čím ako som si mal možnosť všimnúť, majú hongkongské filmy problém. Nikdy ma neprestanú udivovať scény ako skákanie na balón, alebo miniautíčko :D Okrem toho, tento film ma neskôr priviedol k Indiana Jonesovi (obaja sú lovci pokladov) a tam vznikla moja láska pre film, takže inak asi ani nemôžem. Ak by to ale malo byť objektívne bolo by to 75% ()

DruidKarel

1787. hodnocený film: Jackie Chan v jedné ze svých nejlepších rolí. Mám rád přesně tenhle typ filmu, kdy se vám dostane směsice dobrodružství, akce i vtipu. Co jsem nevěděl, bylo, že Jackie Chan si film dokonce i režíroval. Snímek je plný akce a na svou dobu má i parádní vizuální efekty. Kýčovitá hudba k té době už tak nějak patří. Rozhodoval jsem se mezi 4* a 5*, ale nakonec přeci jen není ten film takový trhák, jako je druhý díl. Přes to všechno je to ale skvělý. 4* ()

genetique

Najprv môžem porovnať s dvojkou, keďže tú som videl ako prvú. Bál som sa, že ak to bude niečo podobné, Jackieho nezachránia ani silné 'červené' hodnotenia, ale na jednotke si dal Jackie ešte slušne záležať. Jackie ako režisér nezvládol fakt, že vtipíky a doberanie medzi dvojicou takmer vôbec neiskrilo. Štandardne som sa tešil na akrobaticko akčné bitky, ktorými sa to tu hemží pomerne slušne a stále sa objavuje nejaký prvok, ktorý mi vyrazí dych a ktorý sa predtým v inom jeho filme neobjavil. Inak Mitsubishi si to inak pekne zaplatilo, to autíčko v autíčku nemalo chybu. 80%. ()

eraserhead666

Jmenuji se Indiana Bond, ale v tomhle filmu mi říkají asijský Jestřáb. Vítejte v pohádce pro dospělé, nudné, nezáživné a dost často trapně humorné. Je mi líto, že se budete muset prokousat celou hodinou nepovedeného filmu, abych vás pořádně pobavil až vymazlenou rvačkou se čtyřmi nařachanými ženskými, to je totiž to jediné, co by vás na filmu mohlo zaujmout. A upřímně vás lituji, že budete muset přetrpět mého ultratrapného filmového kolegu.... ()

kaposlav

Opäť som si nechal poradiť starší film, teda riadne starší, ale nepoučil som sa. Počiatkom 90 rokov to bol isto dobrý film, ale čas ponechal na ňom následky. Ťažko je natočiť film, ktorý bude po takmer 30 rokoch stále na úrovni a kráčať s dobou. Intersonic bol špička, ale väčšina filmov po čase ostala druhotriedny brak. Myslel som filmy s akčnou tématikou ako karate, kung fu, ninja, shaolin z ázijskeho prostredia. Toto nebolo až tak zlé, ale už som zvyknutý na niečo lepšie. ()

• Jackie Chan pro verzi, distribuovanou v anglickém jazyce, nadaboval svou postavu sám. (Rominator)
  • Distribuční verze studia Miramax, určená pro americké publikum, je oproti originálu o 9 minut kratší. Snímek existuje v několika verzích sestřihu, z nichž nejdelší je honkongský, který má 97 minut. (Rominator)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (viac)