Mucholapka

• USA Flypaper
všetky plagáty

Bohatý realitní makléř, kterého jeho nevěrná manželka opustila už před lety, nyní musí zachránit svou dceru před jejím láskou poblázněným přítelem. A sám sebe před zlými únosci! V tomto komickém dramatu září Craig Sheffer a Robert Loggia. Bezohlední Kaliforňané by udělali cokoli, aby získali milión babek! Tenhle příběh, ve kterém se prolínají tři dějové linie vypráví o Bobby Rayovi (Craig Sheffer), který unese laboratorní lékařku (Lucy Liu) a vydává se najít svou drogově závislou přítelkyni (Sadie Frost), kterou drží ve vazbě její otec, realitní magnát (Robert Loggia). Tomu mimochodem hrozí únos. Mezitím se musí žárlivá Laura (Illeana Douglas) vypořádat se svým nevěrným snoubencem. (HBO Europe)

IvcaSammet

Tento film byl pro mě opravdu velkým překvapením. I přesto, že hodnocení je docela vysoké, nedávala jsem filmu nijak velkou šanci. Původně jsem se na něj chtěla podívat kvůli Owenovi, ale ten ve filmu vůbec nehraje, takže jsem to odložila "na pozdější časy" ... Začátek filmu je nudný, zbytečné tlachání o blbostech, člověk se nic zajímavého nedozví. Na ten zbytek si ale opravdu stojí za to počkat. Když se všechny zápletky spojí v jednu, film uteče jako voda, až se člověk diví, jak ty dvě hodiny rychle uběhly ... Co se týče žánru, s tím musím opravdu nesouhlasit. Tohle je thriller tak jako je Twilight horor ... Ve větší části je to hlavně komedie, občas je tam trošku toho drama, ale tím to končí. Ve filmu se objevují opravdu skvělé hlášky a scény, které mě opravdu hodně rozesmály. Okamžitě jsem si oblíbila postavu Craiga Sheffera, Bobbyho Raye, který mě dokázal rozesmát snad v každé druhé scéně. Proto mě ho bylo na konci opravdu hodně líto, i když jsem nebrečela smutkem, ale smíchem ... Flypaper je opravdu skvělý film, který by u nás měl být rozhodně víc propagovaný. Každopádně na pět hvězdiček to úplně není kvůli nudnějšímu začátku a některým scénám, které byly až moc přehnané ... Sex v bazénu plném hadů bych ještě možná zvládla, sešívání paty sešívačkou už na mě bylo trochu moc, postřelená hlava zalepená sekunďákem mě rozhodně dokonale pobavila, ale ta ženská v kuchyni, co si v klidu krájela hřiby do omáčky, když se jí tam dva cizí lidi hádali, a nakonec dojatě zaslzela, když to "všechno dobře dopadlo", to už bylo fakt moc i na mě ... Každopádně čtyři a půl hvězdičky si film určitě zaslouží! ()

rivah

Když chtíč a bezectnost svádí tyto cizince dohromady, jejich sexuální eskapády a výstřední chování vede k násilnému a převratnému konci....Film podle vlastního scénáře (!) je nevyrovnaný, ale má řadu originálních scén.(max.70%) ()

sochoking

Ani zaboha si nespomeniem, kde som tento film vyhrabal a hlavne ani prečo, kedže dátum na súbore mi uvádza, že som ho stiahol pred šiestimi rokmi, ale dobre som urobil! Film s podivnými postavičkami, ktoré majú ešte divnejšie príbehy a tie sa navzájom poprepletajú v zaujímavých a nečakaných situáciach so skvelými hláškami a špicovou atmosférou. Len ma sere, že nemôžem tomu dať plný počet. Niečo mi tam chýbalo k tomu. Možno pár minút navyše. A zaslúžilo by si to... ()

• Ve chvíli, kdy se Joe (John C. McGinley) snaží převrátit postel, na které je připoutaný, lze vidět, že je pod postelí další člověk, který postel převrací. (IvcaSammet)