Roadmovie se odehrává v roce 1994. Jack (přezdívaný God of Fuck) se svým kamarádem pilotem se vydají na cestu do Seattlu. Jack se totiž vyspal s manželkou jednoho gangstera a to se trestá -rozdrcením chodidel. Na cestě potkají prostitutku Cassii a hipíka Johnnyho, kteří se k nim přidají. Pilot má jeden důvod, proč jet do Seattlu - chce tam najít svoji dávnou lásku. Jacka zajímá hlavně to, jak utéct před gangstery, ale situace se zkomplikuje, když se zamiluje do Cassie. V Seattlu je gangsteři nakonec dohoní a Jackovi chodidla opravdu zlámou. Pilot s Cassií také nevyváznou bez úhony, ale hlavní hrdinové z tohoto dobrodružství vycházejí smíření sami se sebou… (laurie)

Tanner

No, docela dlouho jsem se popravdě musel přesvědčovat, že to není pouze něco mezi Strachem a hnusem v Las Vegas a puberťáckou Mexickou jízdou či Snowboarďáky. A i když se z toho nakonec něco víc přece jen vyklubalo, ztotožňuji se s hodnocením na imdb (5,9). Pozitivem pro mě byly herecké výkony, negativem naopak protivná muzika. Moc mě nevzal ani scénář jako takový a postrádal jsem i road-movie atmosféru. Škoda. Celkově to ale tak špatný není. ()

kubilov

Svůdník Jared Leto a tichý Jake Gyllenhaal byli v roli Jacka a Pilota jako dva bratři z jednoho vrhu, opravdu přesvědčivé a kvalitní herectví od obou, na čemž moc nezměnily ani jejich hrozný vlasy. Jinak je mimo tyto dva skvělé herce Highway zajímavou a vtipnou road movie / komedií ze západního pobřeží USA, konkrétně na cestě z Las Vegas do Seattlu přibližně v době, kdy se zabil Kurt Cobain. Hodně se mi líbila nenucenost celého filmu a jistá nepředvídatelnost situace (párkrát). Starej hipík John C. McGinley a Aligator Boy byli parádní! ()

urke

Pohodová road movie. I když mi to teda nějak extrémně vtipné nepřišlo a krom žánru road movie, bych vedle dramatu, komedii určitě nepřidávala. Ale každý má jiný vkus, takže je to vlastně fuk. Jake a Jared (horší účes je dle mého už snad jen krátký ježek + vzadu dlouhý ocásek), tu společně sehrávají dokonalou dvojku celoživotních přátel. Selma mi moc nesedí, ale co se dá dělat. Ovšem maximálně mě vyděsilo, když se na scénu přihnal John C. McGinley, chvíli sem ani nevěřila, že to je fakt on. Ale pak jsem si uvědomila, že k němu ta role přesně sedí a vůbec neva, že tu ve svých 43 letech poskakuje v krátkém triku, s dredama a chová se jak magor. Takže ve výsledku herecké obsazení na ****, příběh: ***, ale musela jsem jít nahoru (kvůli té záplavě modrých očí) ;) ()

Shit

Naprosto ukázkově zábavná road movie, která netěží z nějakejch přímo akčních honiček, ale spíš z dua Jake Gyllenhaal - Jared Leto, který je prostě skvělý a během jejich útěku do Seattlu, kvůli Jaredu "God of fuck" Letovi, kterej obtáhne paničku nějakýho velkýho hlavouna, jsem se bavil naprosto skvěle, kór když se k nim během cesty ještě připojí Salma Blair a totálně hustej hipík John C. McGinley ()

castor

S nadrženou manželkou šéfa si není radno zahrávat, Jared Leto proto musí prchnout na trip. Vedle sebe má nejlepšího kámoše Jakea Gyllenhaala, v patách tři gangstery s jasným úkolem a ještě navíc potká prostitutku Selmu Blair, do které se zabouchne. Smaží se tu, mele se tu, přátelí se tu. Mauro Fiore předkládá zajímavé úhly kamery, ústřední dvojice slušně hraje, ovšem celkově v téhle potrhlé báchorce chybí pevnější švy a zapamatovatelné momenty. Všichni dosáhnou jakéhosi smíření, všichni se k budoucnosti a hlavně lásce staví čelem. Tak to má asi být. ()