Až budete chtít někdy přesvědčit syna, že by měl konečně začít něco dělat, protože práce šlechtí, milionář Aram Katourian (Jack Lemmon) vám poradí ten nejhorší způsob. On se totiž rozhodl, že jediná možnost, jak se synem pohnout, je zbavit se veškerého majetku. Daroval tedy vše charitě a rodině oznámil, že zbankrotoval. Byl přesvědčený, že když bude rodina chudá, jeho syn začne konečně pracovat. Chyba lávky. Jeho synáček je zřejmě nejlínější člověk na světě, do práce se mu nechce a to jediné, co mu opravdu jde, je spát do oběda. BANKROT – JEDINÁ MOŽNOST, JAK PŘINUTIT MILIONÁŘE NAJÍT SI PRÁCI (oficiálny text distribútora)

Arsenal83

Strašná slabota. Oddychovka áno, ale len ak máte radi oddych s kamennou tvárou strápenou od nudy. Lacný televízny formát z toho priam sála. ()

5150

Taková slušná oddechovka, u které potěší zejména sympatické herecké obsazení v čele s Jackem Lemmonem a z ROCKY-ho si odskočivší Taliou Shire. Zápletka je v rámci žánru dobrá, netřeba řešit a humor zůstal na stejné úrovni jako v nejznámějším filmu seriálového specialisty Jay Sandriche, komedii JAKO ZA STARÝCH ČASŮ s Chevy Chasem a Goldie Hawn. ()

Dale

Na TV film celkom príjemná komédia s niekoľkými výbornými hláškami ("Šéf byl debil." "Každý šéf je debil. Tak se snaž, aby jsi i ty byl jednou debil.") ()

Courtemanche

Nápad jaký jsem už dlouho neslyšel (měl jsem to štěstí a nepřečetl jsem obsah k filmu). Film má elán, Jack Lemmon je fantastický, chybět může tady akorát nervové zhroucení (v reálném životě by se to asi stalo). Že je to TV-film řekl bych ani nevidět. Sem-tam ale vlažný. 3,5/5 ()